Ameliyata başlıyorum : ) : )

Alyan takımını bana versen işin bittiyse :) masada kalmasın bizim kral :D
2016-11-13-2330.jpg2016-11-13-2331.jpg

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
  • Beğen
Eline sağlık dinamoya organ nakli yaptınmı? :) ben 165'in dinamoyu söktüm dişli kırıktı bulamadım parçacı bulsanda o çok eski bulsanda dinamo parası isterler dedi ince kaynak yapıp taktım,bir süre sonrada komple dinamo almıştım. İnsan kendi yaptımı daha çok keyif alıyor.
Organ nakli yapmadım elektriksel arıza vardı..

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün

Ooo iş bitti tarlada iki başta döndük :) :) Aman deyim masada kalmasın hemen vereyim..

alyanı bulamadım, bi büyüğünden taşlayıp yaptım, mantar conta değiştirdim, fakat; depodan mazot otomatiğine giden spiral hortum çok sertleştiği için kırıldı, sabah şehirden alıp gelcem. Kısacası; kral organ bekliyor, hava yağmurlu şimdilik acil iş yok.

• Beğen
alyanı bulamadım, bi büyüğünden taşlayıp yaptım, mantar conta değiştirdim, fakat; depodan mazot otomatiğine giden spiral hortum çok sertleştiği için kırıldı, sabah şehirden alıp gelcem. Kısacası; kral organ bekliyor, hava yağmurlu şimdilik acil iş yok.
Bende hava filtresi ile hidrolik pompanın oringini bekliyorum..pompanın oringler ömrünü doldurduğundan motor yağını arkaya pompalıyor 1 haftada 1 litre eksiltti..Zetorlarda motorun hayatı hidrolik pompanın oringlerine bağlı..

1474cb9ca6d22b2aa76740041ab88e33.jpg

48101a6379ff7a2e31c549a7f4d7346f.jpg