ALPLER KÜLTÜVATÖR

10.11.2013
1,731
1,868

Selamunaleyküm Trakkulüp
Aramızda Alpler kültüvatör kullanıcısı varmı???
Bu kültüvatörlerin ağır tipi hafif tipi oluyormuş ben pek bilği sahibi degilim bu konuda yardımcı olabilir misiniz???
Bibaşka marka tavsiye edecek olan varmı???
Toprak yapısı: Kara Toprak (ağır bir yapısı var)
Motor: Başak 2075 4x4
Toprağımız bereketli olsun.
https://youtu.be/5yZgqfsYV7Y

Bende 11li ağır tip dik yaylı var..Benimde başak kompozit kaporta gayet memnunum. Kayaya at kayayı deler geçer o kadar sağlam. Atınca bidaha ardına bakmana bile gerek yok. Eğer tiller düşünürsenizde çakır makinanın tilleri uygun. Çift kırıcılı 13lü tilleri 6750ye aldım bu yıl

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci70
Alpler sağlam tarım aletleri yapıyor. Buralarda dik yaylı değil normal yatık yaylılar revaçta. Ayrıca açık tarım işletmeleri uzun bacak ve ağır tip, meyvecilik vs. işletmeleri hafif kısa bacak olanlarını kullanıyor.

Selamunaleyküm Trakkulüp
Günümüz hayırlı, toprağımız bereketli olsun.
Biraz önce Gaziantep'li kültüvatör üreticisi Kara Mustafa Cengiz isimli firmanın temsilcisi Yahya Cengiz ile resimdeki kültüvatör ile ilğili görüştüm.
3700 TL Standart olanın fiyatı
100 TL Teker arkasındaki yayları kalın istenirse fark koyuyorlar.
Size hesap numarası veririz parayı oraya yatırırsınız, Düzce tarafına arabamız geldiği zaman koyar göndeririz dediler.
Güvenilir firmamıdırlar???
Ürün nasıl???
Kullanıcı varmı???
dd95b931a9078efec2ca316a644a319c.jpg

Yben olsam 3000 lirayı öyle hesaba falan yatırmazdım. Gidiş geliş 200-300 lirada olsa gider bakar beğenirsem alır oaradan kamyona kendi elimle koyar kafam rahat dönerdim. Gelen malı beğenmediniz geri mi yollayacaksınız? Benim kişisel fikrim bu