Akın Tarım Römork

Ynt: Akın Tarım Römork

ufukk link=topic=50621.msg507328#msg507328 date=1326059289' Alıntı:
Piyasada çok güzel ürünler üreten firmalar var , ama fiyatlarıda çok güzel :):) Fiyat/kalite oranı mümkün olduğunca birbirine yakın bir ürün arıyorum ben.
öyle tabi orası yakın olsa size azim önerirdim

konu römorktan açılmışken 2 tane ergun tuncer yapımı var eksik yerleri çok
1 arka kapak giderken yolda açılıyor
2 makasların somunları gevşiyor düşüyor delik olması gerekiyordu civatalarda
3 römorka taktığımız okun civatası geşiyor yuvarlak yer farkına varmasak yolda çıkacakmış
4 okun civatalı bağlantı yerlerinde dolgulu boru olması gerekiyordu yok
5 arka kapağı yana açtımız zaman boşta kalıyor en son kalktığında yere değiyor yan tarafa bağlantılı olması gerekiyordu
kısaca kalite konusunda eksikleri var

ramazanpullu link=topic=50621.msg508332#msg508332 date=1326189205' Alıntı:
konu römorktan açılmışken 2 tane ergun tuncer yapımı var eksik yerleri çok
1 arka kapak giderken yolda açılıyor
2 makasların somunları gevşiyor düşüyor delik olması gerekiyordu civatalarda
3 römorka taktığımız okun civatası geşiyor yuvarlak yer farkına varmasak yolda çıkacakmış
4 okun civatalı bağlantı yerlerinde dolgulu boru olması gerekiyordu yok
5 arka kapağı yana açtımız zaman boşta kalıyor en son kalktığında yere değiyor yan tarafa bağlantılı olması gerekiyordu
kısaca kalite konusunda eksikleri var
çok doğru konulardan bahsetmişsin abi artık çoğu kişi usta oldu daha doğrusu kaynak makinasını azda olsa kullanmayı bilen usta oldu başımıza...piyasada hızlı olduğundan herkes rekabet içinde tecrübeli eski firmaların adı bile anılmaz oldu... bizim eskişehirde aksoylu römork vardı şimdi treyler üretimine geçti yılda 1-2 tane anca römork yapıyordur ama adamların yaptıklarında anlattığın hiç bi sorunu yaşamazsın yine eskişehirde yurtseven diye bi yer vardı tarım aletleri satıyordu şimdi bunlarda üretici oldu yalan yanlış birşeyler yapmaya çalışıyorlar zuha-*-s :D ürettikleri römorklardan komşumuzda var aldım bir kez römorka buğdayı doldurdum boşaltırken arka kapağı üstten açmıştım alttan açma sistemi var ama açılmıyordu zuha-*-s damperi tam kaldırdım arka kapak buğdayın ittirmesiyle doğal olarak öne geliyor ama bu kapak tekere deymiş :D öne yürüyeyim dedim bi baksam ön tekerler dönüyor arkalar frenliyor yine bi komşu palazoğlu 5tonluk aldı büyük ilaveli süslü birşey ama kapakların arasından içerisi gözüküyor :D özka markada lastikleri var 900-16 lastikleri 2 kez yarıldı zuha-*-s

ramazanpullu link=topic=50621.msg508356#msg508356 date=1326192315' Alıntı:
ben burda marka kötüleme falan yapmıyorum eksiklerini yazdım sonuçta para veriyoruz ama paranın karşılığını alamayınca zorumuza gidiyor kolay kazanmıyoruz o parayı
kötüleme yapıyorsun demedim zaten ama sonuçta bolca eksikleri var römorkun yolda giderken oku çıksa yada kapağı açılsa makas saplaması çıksa kazalar yaşanılır römork çıkıp şarampole devrilse neysede ya gidip bi tırın altına girse o zaman çok kötü şeyler olur allah göstermesin herkesde siz gibi malını inceleyip hatasını bulamaz kimisi çalışanına teslim eder çalışanda römork arkada geliyomu geliyo diye kullanır birgünde birinin başını yakar yanlışmı söylüyorum ?

kötüleme yapıyorsun demedim zaten ama sonuçta bolca eksikleri var römorkun yolda giderken oku çıksa yada kapağı açılsa makas saplaması çıksa kazalar yaşanılır römork çıkıp şarampole devrilse neysede ya gidip bi tırın altına girse o zaman çok kötü şeyler olur allah göstermesin herkesde siz gibi malını inceleyip hatasını bulamaz kimisi çalışanına teslim eder çalışanda römork arkada geliyomu geliyo diye kullanır birgünde birinin başını yakar yanlışmı söylüyorum ?
ben zaten senin için değil genel için yazdım adam römork yaptıracak oluyor nasıl diye soruyor iyi mal olursa iyi dersin kötü mal olursa iyi diyemessin

kuş yuvası gibi duruyor :)
bizimde burda eski römork sanayide yaptırmıştık sonra üst ilaveleri demirleri ince olmuş herhal ki ben yan yattırdım romorku içinde 2 kepçe kumla yattıgı şarampolün şeklini aldı biraz kalın malzeme olmasına dikkat edin. :)

Topal Ahmet ' in 4 tonluk , 4 tekerli , damperli ve çift ilaveli modelleri fiyatları ne civarda acaba? Takınlarda alan arkadaşımız var mı? Hakikaten çok para bir römork a 9 bin tl vermek

sa. .. BEYLER BANA YANLARA VE ARKAYA DAMPERLİ AYRINTILI RÖMORK RESİMLERİ LAZIM YARDIMCI OLABİLİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.. ÖZELLİKLE HİDROLİK KALDIRMI LİFTİNİN MONTAJIYLA İLGİLİ AYRINTILI RESİMLER....