AĞLANACAK HALİMİZE NE YAPTIGIMIZI BİLE BİLMİYORUZZ

Ynt: AĞLANACAK HALİMİZE NE YAPTIGIMIZI BİLE BİLMİYORUZZ

haklısınız ama rkadaslar bende haklıyım mazot parası bulamıyoz ki traktöre binelim bu ülkkede böylee zewklerimizi bi kenara bırakmak zorundayız :( :( :( :( :(
elveda zevkler : ' ( : ' ( : ' ( : ' ( : ' ( : ' ( : ' (

satocan58 link=topic=51710.msg526051#msg526051 date=1328092890' Alıntı:
Nail abi moturu bosver, bi ara bi simental dana yarismasi organize edek yaw.)))
Simentall den sanki pek şansımız yok gibi, yeni erkek bi buzağımız oldu, küpe taktılar kulakları 1 ayda zor iyi oldu.:) Zaten bulmuşlar küpeli küpeli 2 eleman, bana küpenin nasıl takılacağını öğretmeye kalkıyo. sop-*-sa sop-*-sa sabret dedim kendime.

Aglanacak halimize ne yaptigimizi bile bilmiyoruz

Simental ve sahvrole danayi kuyruk kuyruga baglayip ikisine birden ine bastiracaksin hangisi cekerse onu besleriz yanliz agirlik ayni olmali zemin camur olmamali patinaj cekmemeleri icin.

nailyetek link=topic=51710.msg526353#msg526353 date=1328114906' Alıntı:
Simentall den sanki pek şansımız yok gibi, yeni erkek bi buzağımız oldu, küpe taktılar kulakları 1 ayda zor iyi oldu.:) Zaten bulmuşlar küpeli küpeli 2 eleman, bana küpenin nasıl takılacağını öğretmeye kalkıyo. sop-*-sa sop-*-sa sabret dedim kendime.
;D ;D gençleri hoş gör abi heyecan vardır :D

Şimdi danlarda ağırlık belirlemeyelim ben danam herkezinkini çeker hatta 2-3 tane bağlaya bilirsiniz :S noo*-*- güçç*-* güçç*-* güçç*-*(bizde traktör çekişmesi pek olmaz ama bu dana fikri yattı kafama) ;D ;D ;D zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

hacimmet link=topic=51710.msg526780#msg526780 date=1328132991' Alıntı:
Şimdi danlarda ağırlık belirlemeyelim ben danam herkezinkini çeker hatta 2-3 tane bağlaya bilirsiniz :S noo*-*- güçç*-* güçç*-* güçç*-*(bizde traktör çekişmesi pek olmaz ama bu dana fikri yattı kafama) ;D ;D ;D zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
akşam iki üç inek yollarım senin danalara köy turu attırır benim danalar abi ;D

nailyetek link=topic=51710.msg526353#msg526353 date=1328114906' Alıntı:
zuha-*-s zuha-*-s