ACİL YARDIM LÜTFEN

Merhaba arkadaşlar öncelikle böyle bir forum olduğu icin forum sahibine ve sizlere teşekkür ediyorum umarım sorunuma çare bulmama yardım edebilirsiniz.

Kubota mini traktörüm var arkadaslar bahce islerinde kullanıyorum babamla babam rotovatör takmıs ben 2 sağ ve sol kolunu sökmeyi becerdim fakat ortadaki kolu sökemiyorum nasıl yapılacağını anlayamadım malesef ve 2 tane hortum bağlı bunları sökmem sakıncalı olur mu ama sökmezsem rotovatörü cıkaramam.
5eecd3f1-527c-4b19-90f0-030da45356f9.jpg

Merhaba arkadaşlar öncelikle böyle bir forum olduğu icin forum sahibine ve sizlere teşekkür ediyorum umarım sorunuma çare bulmama yardım edebilirsiniz.

Kubota mini traktörüm var arkadaslar bahce islerinde kullanıyorum babamla babam rotovatör takmıs ben 2 sağ ve sol kolunu sökmeyi becerdim fakat ortadaki kolu sökemiyorum nasıl yapılacağını anlayamadım malesef ve 2 tane hortum bağlı bunları sökmem sakıncalı olur mu ama sökmezsem rotovatörü cıkaramam.
Daha önce hiç sökmedin mi [emoji38] ortadaki kol dediğin şaft sanırım traktöre bağlandığı yerde şaftın pim veya pimleri var onlara basıp kendine doğru çekeceksin [emoji38] hidrolik hortumlarını da tabiki çıkaracaksın

• Beğen
Tepkiler: ismeta06

Traktorle ekipman duz degil bu yuzden zorlamis olabilir once safti sokun her zaman pimini bastirip tetigi bosa alin sonra orta kol ve yan kollari sokun saftli ekipman takarken en son safti takmak ve sokerkendr ilk once safti cikarmaniz faydali olur cunku yan kollar ve orta kol teraziyi saglar ben hep oyle yaparim