9.GELENEKSEL TRAKKULUP TÜRKIYE BULUŞMASI ORGANIZASYONU

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu yıl ekonomideki riskli durum nedeni ile firmalar Mustafanında dediği gibi tasarruf kararları almışlar her yıl Antalyada yaptıkları bayi,müşteri toplantılarını bile yapmıyor birçoğu
Bu nedenlerle Antalyada buluşma organize edemiyoruz geleneksel buluşma konseptinde bir buluşma olacak yine arkadaşlarımızın ev sahipliği tekliflerini değerlendireceğiz forum üyeleri olarak
Ankaradaki buluşmalarda ne anılarımız oldu özellikle kepekli rampasında saatlerce karla mücadelemizi unutmuyorum her hafta oradan geçerken aklıma geliyor mutlaka

• Beğen
Tepkiler: agusta80
Arkadaşlar alıntı yapmadan yazıyorum genele. Kışın olması mantıklı çoğunluk için bence. Aslında bana şahsen adli tatilde yani Agustos daha uyar ama kışın herkes atıl durumda olduğu için kışın daha eğlenceli olur ve maceralı olur diye düşünüyorum. Ama çoğunlu ne der bir de eski tecrübeleriniz neyi gösterirse ona uyarız tabi

Ankarada olursa elimizden geleni yaparız tabi ki.Tarih olarak tabi tarımda iş güç başlamadan olursa çok iyi olur ki benim gibi iki işle uğraşanlar daha rahat katılabilsin :)

Ben halen o eski sıcak buluşmalarımızdan yanaydım, onun için bu gelişmelerden mutlu oldum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...