800 litre asılır tip ilaç makinası..

26.04.2014
1,797
1,457
41
Balıkesir

800 litre dolu şekilde makinanın kendi ağılığıyla 1 ton kadar oluyor.TT55 çift çeker yamaç arazilerde önü kalkabilirmi acaba.Önde 4 tane kendi orjinal ağırlığı var.400 litre var değiştirecemde kararsız kaldım.Çevremde 800 litre makinada yok deneyemiyoprum..

800 litre dolu şekilde makinanın kendi ağılığıyla 1 ton kadar oluyor.TT55 çift çeker yamaç arazilerde önü kalkabilirmi acaba.Önde 4 tane kendi orjinal ağırlığı var.400 litre var değiştirecemde kararsız kaldım.Çevremde 800 litre makinada yok deneyemiyoprum..
Biz foton 504 le 800 litre kullanıyoruz hiçbir sıkıntı yok ona da birşey olmaz.
13 MT düz kanatlı

• Beğen
Tepkiler: özgür
800 litrelik holder TT55'e kesinlikle gitmez. Rampada traktörün önünü kaldırıp makinenin kanatlarında çeşitli hasarlara yol açar. İlaçlama makineleri diğer ekipmanlara göre daha geride oldukları için traktörlerde daha çok dengesizlik çıkarırlar. Bu yüzden 1000 kg'lık holderin esnemesi traktörde 1500 kg'lık sirkeleme yapar.

Mevcut durumda 600'lük holder fazlasıyla iş görür. Ama ileriki yıllarda daha büyük traktör alıp daha büyük alanları işleme gibi bir değerlendirme varsa, o zaman büyük ekipmanlar tercih edilebilir.

• Beğen
Tepkiler: özgür
800 al düzde sıkıntı olmaz bence önüne ağırlığı doldur.rampada sıkıntı olursa da çok doldurmazsın.aşağıdaki turbo ilaçlama 600 lt darası ile 950 kilo geliyor 135 ise kendisi 1300 kilo.Yalnız o mf 😁 önü kolay kolay kalkmıyor bunların.

Buda 600 lt.ilaçlama geçen sene kampanyalı 1600 tl ye almıştık yalnız şasesi çok zayıf motor vs şimdilik iyi ucuz diye aldım ben alırken öntar 4000 küsur parlayanlar 5000 i geçikdi.