77 bg- 4/16 Pulluk. Hodri Meydan:)

Ynt: 77 bg- 4/16 Pulluk. Hodri Meydan:)

Fatih.. Tamam erkunt iyi gidiyo ama.. Ben de onu diyomya.. bu 72 bg 5-14:)

Ahmet o 72 de 100 luk motorun iz genisligi var normal.. konya aksehirde cekilmis belki taniyan vardir..

Erkunt 80 deki pulluk 5-12 mi..

UÖZKAN.77 link=topic=86657.msg1039723#msg1039723 date=1448733728' Alıntı:
Fatih.. Tamam erkunt iyi gidiyo ama.. Ben de onu diyomya.. bu 72 bg 5-14:)

Ahmet o 72 de 100 luk motorun iz genisligi var normal.. konya aksehirde cekilmis belki taniyan vardir..
Abi 72 hp 5li 14 ü motorun yiğitliğiyle çekmez 4×4 ün avantajıyla çeker bi traktör arkasındaki pulluğu eğer patinaja düşmeden+bayılmadan+istenilen iş derinliğinde çekiyorsa iyidir isterden ben 100 hp bi motora 7li 16 inç takıp çektireyim bi ölçü olacaksa yada 6lı 18 inç ikiside var köyde zor değil hem çekerim hemde motordan inip yanında yürürüm hidrolik oyunu bile yapmam

Zetor 24 vites 28 mi 30 km hizı var zaten motorunun torku yüksek 12 vitesli 2002den kalma motorlu eski teknoloji şanzimanli nh yle karsilastiranlara gülüyorum nh görmesek inanacaz tır tir tir istop edecek gibi çalisiyor

Önemli anladığım kadarıyla burda traktörün piyasasını kaça alıp kaça sattacağını idda etmiyor..idda çekiş.yani güç..
1-Zetor ile aynı güçteki motoru,aynı ebattaki pulluk ile tek tarlaya sokun.mazot depolarını fulleyin tarla bittiğinde depoyada bakalım,tarlada iş derinliğine, bakalım sonuç ortaya cıkacaktır. Ben 55 beygirlik motorum ile bu kapışmaya varım.varsa motoruna güvenen abuyursun gelsin.tüm masraflarını çeker üzerine idda neyse onunda cezasını çekmeye hazırım.
2-Zetor morotu her zaman beygir gücünün üzerinde işler yapmıştır ..55 ile 65-70 beygirin işlerini yapmışımdır.

Su kadar yilin benim icin zetor ozeti.. parca servis de kadar zayifsa.. ceker yakitra o kadar super.. vesselam.

Harbiden ayni bg de daha az yakip daha cok cekecek bi marka varsa tum samimiyetimle ogrenmek isterim.. yoksa ne aliciyiz ne satici..

Ama bi su 80 lik zetorun ciziye gidise bakiyom.. burdaki 80 liklere 4-10 bilemedin 4-12 takarlar hic biri de gomup kureyip gidemiyo.. cogunda derinlik olcumu yapabilecek cizi bile olusmuyo..

Zaten 72 bg.. 5-14 u hic demiyom.. meraktan gercek mi diye ulastim o videodaki kisiye.. aynen inanmayan buyursun gelsin dedi..

2. Eli zayif eyvallah ama nasil bi sistem malzeme varsa motor kureyip gidiyo iste..

KOPARANLI AHMET link=topic=86657.msg1039722#msg1039722 date=1448733517' Alıntı:
Ne hikmetse o pulluk motorun izini zor kapatıyor.Diger video yükleniyor.Önceden attıgım video.
https://youtu.be/TORp4iAiZS4
ahmet kardes guzel video paylasmissin ama su pullugun ayar teker derinligine bakarmisin nerdeyse en ust deliklerde ama zetordaki teker ayarina bak.hem ayrica inip zetorcu gibi derinligi karisla bakalim oyle gorelim bide.ve oranin topragiyla seninki bir degil.

Sonradan farkettin murat.. youtube attigim video nasilsa kisa olmus.. uzun videoda 80 ligin videoda vahit inip binip anlatiyo.. cekicle karisla olcuyo.. bi yerde ayagini ciziye koyup dize gore olcuyo vs..

bizim Burda bana ayagi sokup dizden olcu alinacak bi cizi.. derin surum denk gelmedi.. cogunda iz bile belli degil birak olcmeyi..

burdan Ornek olsun..

105 jd ye 5-12 takarlar

Nh 100 e 5-10

Erkunt 100 e 5-14 gordum.. gibi.. hic biride gomup en dipte gitmiyo..

UÖZKAN.77 link=topic=86657.msg1039926#msg1039926 date=1448781795' Alıntı:
Sonradan farkettin murat.. youtube attigim video nasilsa kisa olmus.. uzun videoda 80 ligin videoda vahit inip binip anlatiyo.. cekicle karisla olcuyo.. bi yerde ayagini ciziye koyup dize gore olcuyo vs..

bizim Burda bana ayagi sokup dizden olcu alinacak bi cizi.. derin surum denk gelmedi.. cogunda iz bile belli degil birak olcmeyi..

burdan Ornek olsun..

105 jd ye 5-12 takarlar

Nh 100 e 5-10

Erkunt 100 e 5-14 gordum.. gibi.. hic biride gomup en dipte gitmiyo..
umut abi bu isi en iyi sen cozersin.yok mu sizin oralada 85 90 hp arasi erkunt yada td 90 zetorla denede su polemikleri bitir

konu güzel devam ediyor. zetorun çekişi malumumuz. yerli gururumuz erkuntta rakip çıkmış zetora. denildiği gibi keşke aynı tarlada aynı pullukla aynı beygirdeki traktörler kapışsa da akla kara ortaya çıksa.