70-56 ya ön çeker?

Ynt: 70-56 ya ön çeker?

kardeş bende 70 66 s var bende arıyorum bi ön takım ama bulamıyorum bulsam kimseye sormadan taktıracağım aynı dert bendede var traktörüm çok temiz kafamıza göre yaptırdık iç aksamını komple 80 66 parçasıyla değitirdik yanlız bizimkine oluyor çünkü traktörün altında 6 vidalı bir kapak var el büyüklüğünde onun içinde çiftçeker dişlileri hazır bulsam hemen takılır ama bulamıyorum kendi orjinal ön takımı şart değil td 75 70 66 80 66 70 56 bu traktörün ön takımının hangisini bulursam düşünmeden taktıracağım sen en iyisi tanıdığın samimi bir ustaya sor olur diyosa taktır eğer traktörünün altında o kapak olmazsa olmaz. bide bu bahsettiğim traktörlerin ön takımı olupta bilen varsa benimle bi irtibata geçerlerse çok memnun olurum telefonum 05344609565

fatih kardeşim sana katılıyorum ve sen gibi bende ön takım arıyorum bende de 1990 model 70-66 var , şanzımanın altında 6 vidalı bir kapak var içinde de dişliler , konu açtmıştım ama fazla bir bilgi veren olmadı . bu konuyu seninle ayrıntılı olarak görüşmek isterim .

illaki çift çeker yapacaksanız Konya da ki internetten parçalanmış traktör parçaları bulabiliyorsun.Ama ne kadar düzgün olursa olsun RUHSATTA da tadilat yaptırmak gerekecektir.Yakıtta artacak ,ufak tarlalarda dönmek zorlaşacak ve çift çeker traktörü olanlara bir tanede düz çeker lazım olacaktır bunu zaman hepimize öğretti.Sulu tarım yapmayana biraz tuzlu gelebilir. Kolay gelsin.

fiatcı link=topic=28765.msg293550#msg293550 date=1283468113' Alıntı:
fatih kardeşim sana katılıyorum ve sen gibi bende ön takım arıyorum bende de 1990 model 70-66 var , şanzımanın altında 6 vidalı bir kapak var içinde de dişliler , konu açtmıştım ama fazla bir bilgi veren olmadı . bu konuyu seninle ayrıntılı olarak görüşmek isterim .
görüşelim kardeşim benim traktörün resmin gördün galiba kabak çekirdeği hasatı diye serviside arıyor bende çok arıyorum bi türlü bulamıyorum türkiyenin heryerinde arıyoruz bulsam gözünün yaşına bakmıcam servis olur diyor ama kendi orjinalinden çıkma olacak traktörümde ön takım için herşey müsait gövdede bile dt yazıyo adanadan ankaradan haber bekliyoruz büyük parçacılar var kaza yapmış yangından çıkma sağlam ön takım geçerse ellerine arayacaklar aslında bitane buldukta servis sıcak bakmadı yanmış özelliğini kaybetmiş diye takmayalım dediler birde kardeş 70 56 7066 80 66 hangisinin olursa olsun oluyomuş