60 lik tek çeker 2. El deutz almayı düşünüyorum. Yakıt arıza durumu çeki nasıldır kullanan arkadaşlar yorum yapabilirmi

bende 65f 4x4 2015 model var 3600 saatte her işimi görüyor yakıt 54c ye göre az yağını filitrelerini zamanında değiştir sıkıntı çıkarmaz yem karmada işçiler yarım debraj yapmış debraj değişecek sadece
yaptığı işler çok 7li çizeli 2.katta 60 cm çekiyor rulo balya makinasıyla çalışıyorum
kamyon romorkunu ayarladım 20 balyeyi tek seferde kaldırabiliyorum tabi çekerin avantajı çok bu saydıklarımda

Yorumlarınız için teşekkürler arıza durumunda yedek parça sıkıntısı ve maliyetleri hakkındaki görüşleriniz nedir
54 c nin yaptığı işi yparmi pekı yakıt 54c den azmidir 55 lik in
yedek parça konusunda sıkıntı yok.
zaten Türkiye distribütörü var,
istediğin gibi yedek parça her an hazır.
"zaten ihtiyacın olmaz" :)
54c'nin yaptığı işi daha üstün yapar.
yakıt konusunda asla üzmez.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Arkadaşlar 62 06 deutz traktörü olan bir arkadaşım var.
Bu traktörün şanzıman ve arka diferansiyelin altında olmak üzere iki adet takasını söküp yağlarını boşaltmış.
Kullanması gereken yağ nasil bir yağ olmali ayrıca kaç numara ve kaç litre kullanıcak ?
Burda iki çeşit mi yağ olmali yoksa tek çeşit mi?
Yardımcı olabilirmisiniz? Saygı ve selamlar.

Bu traktor ile ilgili yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa yorum bekliyoruz.
Şanzuman yağı 130 dişli yağı olacak. 1 teneke diye hatırlıyorum. Zaten üst tapada ölçme çubuğu var oradan ayarlanır. Diferansiyel. Yağını hiç değişmedim bilmiyorum. Nerede olduğunu da bilmiyorum. Ben üç çeşit yağ değiştiriyorum. Şanzuman, hidrolik ve motor yağı

• Beğen
Tepkiler: Alexander