55 - 56'nın Izdırabı :D Bakmadan Geçme :) İki römork ful balya :)

Ynt: 55 - 56'nın Izdırabı :D Bakmadan Geçme :) İki römork ful balya :)

TT 55 link=topic=44399.msg414854#msg414854 date=1307774677' Alıntı:
Traktör ilk patinaj yaptığında zemin sertti.sonra debelendikçe kabardı.çıkmak imkansızlaştı.yokuşun başında takviye 3-yada 4 e takıp patinaj kilidine basacaktın.hidrolik kollarının arasındaki zinciri çeki demirine hafifçe yük verip.arka lastiklere binen yükü arttıracaksın.traktörün ön tekerleri yere değer değmez gibi olacak.el gazını çekeceksin.sağ elin hidrolik kumandasında sol elin direksiyonda.traktörün önü çok kalktımı hidroliği hafif indireceksin.bak senin 55-56 nasıl kuduruyor 70-56 oluyor.ben orada olsaydım bu konun başlığı başka türlü olurdu heralde.. (55-56 nın inanılmaz gücü gibi..) ;D :D ))) güçç*-*
katılıyorum...hidrolikle destekleseydi canavar olurdu...

kolay gelsin, ana yola çıkış olduğu için biraz yavaş gelmiş heralde baban yoksa rahat çıkardı, neyseki kazasız belasız halletmişsiniz, sen bi 640 al bunu verip :)rampada biraz önü kalkar ama yinede çıkarsın heryerden :)

yaw bizim 60-56 kral motor 55 lerde güzel ama 60 ın yeri başka bizim 60-56 277 g nin çekmedigi 6 ton bugday dolu dik rampayı seri1 le götürdü 60-56 kral motorrr bizim köyde 26 tane 60-56 4 tane 70-56 war ama en çok tutulan 60-56 bu traktör ksç model bizimki 94 mıodel 60-56 kolay gelsin işler yogunn?

bizde 55-46 var çamurda bile battı halde kendi kendine cıkmıştı petlas lastikle patide bütün motorları gecer ama bi goodyear takınca tutunuyo sizin tekerler büyük ihtimal petlas orda vurdursa çok rahat cıkarmısda büyük motora alışıp kküçüğe binnce normaldir böyle şeyler :D

o hızla o motor ordan 2 römorkla çıkmaz en başta asılacaktı patinaj pedalına çok ağır geliyor az hızlı olsa çok rahat çıkar oradan

slmn alkm kardeş 55 56 nın ızdırap çetriyorsunuz oda şoförün acemiliğinden şayet traktörü 3 takviye ve aşağıdan iyi gaz verseydi rahatlıkla çıkardı yani traktörde hata yok hata şoförde.