4075 e tavsiye eder misiniz

Arkadaşlar merhaba yıllardır kullandığım 65-46 taraktörümü satıp yeni traktör almak istiyorum aklıma 4075e çok yattı kullanan arkadaşlar yorumları nedir çekiş, yakıt, servis durumları ve bakım masrafları

• Beğen
Tepkiler: xx34
Dede yadıgarı 87 model kabinsiz 65-46 kullanıyorum ondan sonra 4075e kabin içi ses olmıyor gibi gelir o çok önemli değil ben afyonun bir ilçesinde yaşıyorum burda deutz servisi yok çekiciye yükleyip 50 km götürmem lazım arızasında tek aklımı karıştıran arıza çok açarmı arıza masrafları nedir

Dede yadıgarı 87 model kabinsiz 65-46 kullanıyorum ondan sonra 4075e kabin içi ses olmıyor gibi gelir o çok önemli değil ben afyonun bir ilçesinde yaşıyorum burda deutz servisi yok çekiciye yükleyip 50 km götürmem lazım arızasında tek aklımı karıştıran arıza çok açarmı arıza masrafları nedir
Bende afyonluyum ihsaniye tarafından sen neresindensin

Yusuf gardaşımın telkinleri ile geçen sene nisan ayında 99 model 285 s massey ferguson traktörümü verip sıfır 4075 aldım şu an 100 saatte fren ve hidrolik 10 numara yakıt fergusondan az ama dedikleri gibi çok çok azda değil benim kendi fikrim şöyleki bunlar 3 silindir olduğu için biraz yüklenince nadasta düz 1 de seri çekince 4 silindirden bile çok yakıyor takviyeli ağır kullanınca yakıtı bayağı düşüyor. Yolda yakıtı ve hızı çok güzel 50 km hız yapıyor nakliye için süper ara işler gübre ilaç için harika

..
IMG_20191010_164348.jpg

2 litre rahat yakıyor ama konfor hidrolik ve fren çok güzel fergusona hidrolik yaptırmaktan bıkmıştım artık
Çekişi zayıfsa regülatör ve ısı ayarı yaptır. Ben de 4065 i 300 saat kullandım ve memnun değildim. Servise durumu söyledim getir ayarlayım dedi. Götürdüm bir saat kadar uğraştı. Şu an 1400 saatte ve çekişi yakıtı çok iyi.

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Çekişinde çok sıkıntı yaşamadım şöyleki pullukta düz 1 le bazı yerlerde ister istemez bayılıyor o yüzdende çok yakıyor ama takviyeli sabit devirde biraz yavaş sürünce ne bayılma nede yakıt fazla oluyor. Aslında yine bizim hatamız istiyoruzki hem çok seri hızlı gitsin hemde yakmasın

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU

bende 75'lik var,
övmekle bitiremem,
4075 ise dehşet bir makina,
bunlarda yakıt ve fren başta olmak üzere,her yeri kalitedir.
tavsiye ederim.
Hocam bende 2 3 sene sonra bi 4075e düşünüyorum senin kullandığın 75 ile boyut farkı varmı dingiller arasi mesafe falan bana biraz kısa geliyo 4e serisi muadillerine göre bide servis bakımları ve yedek parça pahalı diye duydum.