4.Trakkulüp Buluşması

Buluşmaya Katılacaklar

• Kullanılan toplam oy
    121

Ynt: 4.Trakkulüp Buluşması

mustafagursacli link=topic=48895.msg479049#msg479049 date=1322667572' Alıntı:
ulaşım imkanı kısıtlı olmasa ılgazda dağ evi var orayı ayarlarım çok otantik olur eğer düşünürseniz doğa ile iç içe
balayınamı gidiyoz sanki zuha-*-s alk-*s şaka.

mustafagursacli link=topic=48895.msg479085#msg479085 date=1322669422' Alıntı:
balayı yeri tam Volkan ama
Ama orman içlerinde ne işiniz var yaa? Ayılar falan saldırır adama oralarda ))) zaten gidecek olan arkadaşların pekçoğu köyden ve de dolayısıyla doğanın içinden... O nedenle belirlenen bir şehirde buluşmak daha uygun olur,özellikle de fuar tarihlerinde olursa arkadaşların pekçoğu gidiş geliş masraflarından fuar sponsorları aracılğıyla kurtulabilirler. :)

768 link=topic=48895.msg479115#msg479115 date=1322671697' Alıntı:
Ama orman içlerinde ne işiniz var yaa? Ayılar falan saldırır adama oralarda ))) zaten gidecek olan arkadaşların pekçoğu köyden ve de dolayısıyla doğanın içinden... O nedenle belirlenen bir şehirde buluşmak daha uygun olur,özellikle de fuar tarihlerinde olursa arkadaşların pekçoğu gidiş geliş masraflarından fuar sponsorları aracılğıyla kurtulabilirler. :)
yok abi Ankarada fuar haziranda

mustafagursacli link=topic=48895.msg479217#msg479217 date=1322677194' Alıntı:
İzmir bu memleketin tam ortasında baya ulaşımı kolay bir yer değerlendirelim mutlaka....
mustafa bey 3 yıldır ortada olduda kaç kişi katıldı bilgin varmı yüzlerce üye arasında?
sadece egeden yüzlerce üyelerimizi bulup toplarım şaşırırsınız sonra.

Cihan_özece link=topic=48895.msg479231#msg479231 date=1322677730' Alıntı:
mustafa bey 3 yıldır ortada olduda kaç kişi katıldı bilgin varmı yüzlerce üye arasında?
sadece egeden yüzlerce üyelerimizi bulup toplarım şaşırırsınız sonra.
o zaman üyeler tek hedefiniz Akdenizdir demeli başkan zaten adıda Mustafa

Arkadaşlar, bana kalırsa bir fuar tarihinde buluşma yapalım. Şayet fuar olmasa bile bu sene mutlaka planlı bir şeyler yapmamız lazım. Onun için ihtimalleri ona göre değerlendirelim. Mesela yemek yiyeceğimiz yeri, çay içeceğimiz yeri önceden belirlemeliyiz. Hatta herhangi bir gezi planı olursa onun düzenlemesini yapmalıyız.

Mustaf-a link=topic=48895.msg479264#msg479264 date=1322678922' Alıntı:
Arkadaşlar, bana kalırsa bir fuar tarihinde buluşma yapalım. Şayet fuar olmasa bile bu sene mutlaka planlı bir şeyler yapmamız lazım. Onun için ihtimalleri ona göre değerlendirelim. Mesela yemek yiyeceğimiz yeri, çay içeceğimiz yeri önceden belirlemeliyiz. Hatta herhangi bir gezi planı olursa onun düzenlemesini yapmalıyız.

Mustafa başkanım biz nasıl gelecez bide cumartesi pazara gelirse daha iyi olur okulu olanlar olursa diye mesela ben ama eğer olmaz diyorsanız kendiniz buluşursunuz. :(

Çağrı teşekkürler konu için bende bekliyordum konunun gündeme gelmesini,geçen yıl çok güzel olmuştu üyelerin buluşması,ben öneri olarak bu yıl Konyada yapılmasını düşünüyorum Ankara gibi merkez bir yer ve bölgede çokta üyemiz var mekan yer kolay ayarlanır,fuarlarda isteyen buluşuyor zaten işlerinde azaldığı kış günlerinde yapalım vede sömestır iyi olur öğrencilerde tatilde olur fuar olursa özelbir buluşma olmaz.

Mustaf-a link=topic=48895.msg479264#msg479264 date=1322678922' Alıntı:
Hacım iyi düşünmüşsün valla, Angaralı arkadaşlara çok yük oluyoz gibi geldi bana..:) Şöyle hesaplı bir yer keşfedemedik, Gökoğlu köye gidelim bu sene diyor, bence daha uygun..

hacimmet link=topic=48895.msg479319#msg479319 date=1322684853' Alıntı:
Çağrı teşekkürler konu için bende bekliyordum konunun gündeme gelmesini,geçen yıl çok güzel olmuştu üyelerin buluşması,ben öneri olarak bu yıl Konyada yapılmasını düşünüyorum Ankara gibi merkez bir yer ve bölgede çokta üyemiz var mekan yer kolay ayarlanır,fuarlarda isteyen buluşuyor zaten işlerinde azaldığı kış günlerinde yapalım vede sömestır iyi olur öğrencilerde tatilde olur fuar olursa özelbir buluşma olmaz.

Abi bencede güzel fikir teşekkürler ama konya biraz zor olur :)

nailyetek link=topic=48895.msg479320#msg479320 date=1322684933' Alıntı:
Hacım iyi düşünmüşsün valla, Angaralı arkadaşlara çok yük oluyoz gibi geldi bana..:) Şöyle hesaplı bir yer keşfedemedik, Gökoğlu köye gidelim bu sene diyor, bence daha uygun..
Abi katılmayı düşünen üyeler arasında finansman toplayıp (tabi gönülden vermek isteyenlerden) özel mekan kiralana bilir ve otobüs kiralayıp tarım arazileri gezilebilir