4.65 & slaj sezonu

MaaşAllah. Video biraz uzun olsaymış olurmuş. :) 2-3 senede saatin kralını yaptı 4.65 :D

Sagolasin Sefa
Hemen yüklerim
[emoji4]
Image1572936490.805140.jpg

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı

Abi 25-05-2016 da aldik 700 dönümü gecik gecen sezon bi okadar da bu sezon misir bictim her yılda ortalama 20-25 bin balya bagliyorum
Youtubede videolarını izliyorum
Bende busene başladım balya işine şuan sadice yonca baglıyorum kendimin kaldı bi 2 güne baglarım 20 25 bin balyaları bende görebilirmiyim balyacı arkadaşlar var kime sorsam busene calışmadım fazla diyo 25 bin birine soryom sadice yakınları bagladım 35 bin hatta 50 bin yapanlar var oluyormu okadar iş

• Beğen
Tepkiler: keltaşlı
Youtubede videolarını izliyorum
Bende busene başladım balya işine şuan sadice yonca baglıyorum kendimin kaldı bi 2 güne baglarım 20 25 bin balyaları bende görebilirmiyim balyacı arkadaşlar var kime sorsam busene calışmadım fazla diyo 25 bin birine soryom sadice yakınları bagladım 35 bin hatta 50 bin yapanlar var oluyormu okadar iş

Etrafinizdaki iş potansiyeli ne onla alakalı ama işi takip edersen 20 bin birsey degil
Ben ilk aldigim 2 sezon 45-50 bin civari yapmistim sonra paranin gelişi rahat olan yerlere devam edip digerlerini yapmaz oldum[emoji16]

• Beğen
Tepkiler: keltaşlı
Etrafinizdaki iş potansiyeli ne onla alakalı ama işi takip edersen 20 bin birsey degil
Ben ilk aldigim 2 sezon 45-50 bin civari yapmistim sonra paranin gelişi rahat olan yerlere devam edip digerlerini yapmaz oldum[emoji16]
Tokatçilar piyasaya yeni girenleri gözetliyor hep, para vermedikleri anlaşilana kadar devam. Seneye yeni kurban arıyorlar. Savunmaları da güzel, kaç liralık mazot harcadın ki, 50 lira yetmiyor mu filan..