3105in yüzünü kızartan kamyon :D

24.11.2009
11,105
765
Ankara

busefer çekemedik :S :)

gdv8m.jpg

gdvcj.jpg

gdvf2.jpg

biz çekemedik normaldir difransiyel yere oturmuştu ama bu acemide çekemedi hemde arkadan kepçe itekliyodu
aly-*-s
22112012367

Ynt: 3105in yüzünü kızartan kamyon :D

Sonra nemi oldu ? :D

Kamyonun arka sağsol kapakları açtık pancarı boşalttık kepçe kapakların dibini temizleri tekerleklerin önünü temizledi Bağlayacak halat kalmadığı için Kepçeyle greyder arka babalardan kamyona dayandı kepçe kaldırdı greyder itekledi yine çıkmadı :)
sonra yer değiştirdiler öylelikle çıktı sonra kepçe pancarı tekrar yükledi..

Yol yapım çalışması olduğu için mi kamyon tarladan geçmeye çalıştı? Ağır tonajlı taşıtların batınca çıkarılması kolay birşey değil , geçmiş iyi ki bir sakatlık yapmamışsınız.

sağolun arkadaşlar kamyoncu babamın arkadaşıydı yakın köylerden bana telefon ettiler bende tarla sürüyodum pulluğu bırakıp yanlarına gittim kamyon bayır yukarı durduğu için az bişey geriye asılalım dediler geriye doğdu 3105 çekiyodu tamam dediler durdurdular beni, şimdi öne çekelim dediler yine bozuk yere girince oturdu kaldı bidahada oynamadı ne geriye ne ileriye :) çekmeye çalışırken 3105 onların halatı kopardı,Sonra ben kendi halatımızı getirdim onuda sağolsun vurdurmaktan başka bişey bilmeyen greyderci kopardı..

ufukk link=topic=60266.msg655695#msg655695 date=1354224517' Alıntı:
Yol yapım çalışması olduğu için mi kamyon tarladan geçmeye çalıştı? Ağır tonajlı taşıtların batınca çıkarılması kolay birşey değil , geçmiş iyi ki bir sakatlık yapmamışsınız.
ewet asvalt çalışması olduğu için millet 5km boyunca hep tarlalarımızı çiğnedi ama boş kamyonlar filan geçiyodu dolularda sağlam yerlerden gidiyodu burası hem rampa hep altı çamur..

rocky link=topic=60266.msg655813#msg655813 date=1354230469' Alıntı:
:D geçmiş olsun volkan :) o greyder ci napıyo öyle ya :D

onlar değişik fantaziler peşinde :D geçen sene greyderi batırdılar çekmek için belden kırma kepçe kullandılar ve bizim baya kalın bi zincir var onu alıp çektilerde sığır kepçeci vurdura vurdura çekince zinciri kopardı bu greydercininde ondan kalır yanı yok....

anayurtlu link=topic=60266.msg655817#msg655817 date=1354230946' Alıntı:
onlar değişik fantaziler peşinde :D geçen sene greyderi batırdılar çekmek için belden kırma kepçe kullandılar ve bizim baya kalın bi zincir var onu alıp çektilerde sığır kepçeci vurdura vurdura çekince zinciri kopardı bu greydercininde ondan kalır yanı yok....
:D sizin oranın operatörlerine sakın traktör teslim etmeyin aga :D