3.Geleneksel Trakkulup Ankara Buluşması..

Buluşmaya katılacak kişiler

• Kullanılan toplam oy
    64
Ynt: 3.Geleneksel Trakkulup Ankara Buluşması..

ille Ankarada mı olması gerekiyor bu buluşmanın. eskişehir olabilr mesela hem patronun memleketi. hemde çoğu kişiye yakın olan bi yer. orta da kalan bi yer:D

Şuana kadar yaptığımız buluşmaların hiç birine Hasan abi gelmiyor diye bu sene organize işini bıraktım. :) Artık organize eden olursa ekibe uyarım. İki defa organize ettim ama bu iş beni yıprattı, geleceğim diyenler gelmeyince strese giriyorum, gelenlere mahcup oluyorum. Orta Anadolu ' da seçilen bütün şehirlere, sınavlara denk gelmediği sürece bütün tarihlerde gelebilirim.

Galiba bizim son sınav 15 ocak bence de illa ankarada olacak diye bir kural yok mustafanın dediği gibi ortada olsun git gel kolay olur çoğunluğa.Çoğunluk ne derse orda buluşuruz sınavlara uyduğu sürece ben de gelirim...

doganbey1 link=topic=36936.msg313242#msg313242 date=1291889434' Alıntı:
Bu buluşmayı tarla günü olarak yapsak olmaz mı? Mesela Ankarada çoğunluk hangi bölgedeyse oradan motorlar ve sahipleri gelip çevre arkadaş akrabalarınıda alıp güzel bi tarla günü düzenlenir. Hem merak edilen motorlar denenir gözle görülür hemde sıcak bi ortam yapılmış olur.:)
Ankara ' da dünden itibaren burak tarla günü yapmayı, araziye adım atamassın, yağmur çamur fena, yarından sonrada kar ve soğuk, mart ' a kadar ankarada araziyi unutun...

Mustaf-a link=topic=36936.msg314342#msg314342 date=1292154330' Alıntı:
Buluşma tarihini ve yerini merakla bekliyoruz sayın organizatör... :)

patron bu yıl elini eteğini çekti bu işlerden ... iyide etti .. artık bize mi düşer acaba .... ama patronumuzu , yorumlarını daha sık görmek istiyoruz ... kendimizi başsız hissettik ....

OkayKANGAL link=topic=36936.msg314353#msg314353 date=1292155388' Alıntı:
patron bu yıl elini eteğini çekti bu işlerden ... iyide etti .. artık bize mi düşer acaba .... ama patronumuzu , yorumlarını daha sık görmek istiyoruz ... kendimizi başsız hissettik ....
katılıyorum sana okay abi..bu organize işini ağır abiye verelim bence..