3.Geleneksel Trakkulup Ankara Buluşması..

Buluşmaya katılacak kişiler

• Kullanılan toplam oy
    64

Ynt: 3.Geleneksel Trakkulup Ankara Buluşması..

lapa lapa kar yağıyor ilimizde bulunan metoroloji hoparlör ile anons yaptı yogun kar yagısı üç gün süre ile etkili olacak gerekmediği halde araçlarınızla trafiğe çıkmayın dedi mazur görün bende katılamıyorum : ' (

Ağır abi link=topic=36936.msg330336#msg330336 date=1296065158' Alıntı:
lapa lapa kar yağıyor ilimizde bulunan metoroloji hoparlör ile anons yaptı yogun kar yagısı üç gün süre ile etkili olacak gerekmediği halde araçlarınızla trafiğe çıkmayın dedi mazur görün bende katılamıyorum : ' (
hacı yapma böle

aştiye gelecekler bir tane peron numarası söylesinler herkes o peronun arkasındaki, içeride oturma yerinde buluşabilirler veya ortadaki anons yerinden trakkulup üyeleri diye anons yaptırabilirler. hani gelipte buluşamayan olursa...

Arkadaşlar ben mesaj atmıştım dışarıdan gelecek herkese ama geri dönmeyen arkadaşlar var,eğer siteden kimsenin telefonu yoksa mutlaka birinden alın telefon.Buluşması çok sorun oluyor sonra,ilk buluşmada bir abimiz uzun süre bekleyip bize ulaşamamıştı telefon olmadığından dolayı.Özellikle şehir dışından gelecek arkadaşlar dikkat etsin illaki birinin telefonu olsun katılacaklardan...

arkadaşlar be Konyadan Ankaraya bu gece 1 e bilet aldım bilet sıkıntısı var zaten arabalar hep dolu bir sorun çıkmassa sabah 5 te Ankaradayım İNŞALLAH ,buda benim tel nom:544 893 79 14