260 gold aldım sonunda...

Ynt: 260 gold aldım sonunda...

merhabalar camkinoz hayırlı olsun öncelikle,sormak istediğim bazı şeyler var çok önemli :)
benimde almam açısından bunlarda 260 larda 3 tane orta bölümde vites var bunların tam olarak fonksiyonu nedir söyleyebilirmisin vites sayıları nedir takviye kaç tane diğer 3.vites ne ana vites 4 vites mi gibi benim için çok önemlide hiç bi bilgiye ulaşamadım yalnız 4 x 4 olanlarında orta bölümde 2 vites var 4 çeker olmayanlarda 3 vites var bisürü :)
hızlı gitmesi açısından alıcağım traktör hızlı gitmesini istiyorum normal 240 lardan hızlı gider mi acaba ya da okadar?
birde 240 a yakın hızda giden ya da daha hızlı giden bağ bahçe için ufak tipte olan traktörler var mıdır tt 55 50 lerin hızları nasıldır gidiyor mu 240 kadar acaba, yağlı disk fren midir frenleri nasıl memnunmusunuz ?
birde 240 ın yeni 2010 turbo uzelleri ile eskileri arasında dişli farkı var mı hız olarak hangisi iyi ya da eşitmidir bilen varmı acaba,
ve ayrıca 240 ile 255 t ya da 255 ep arasında dişli farkı varmı 55 likler daha güçlü biliyorum ancak dişlileri aynımıdır 255 ler t veya ep hangisi daha hızlı gider,
çok sağolun arkdaşlar bunlar benim için önemli traktör satan adamlar bile doğru düzgün bilmiyor teknik bilgilere ulaşamıyoruz hiçbiyerde bulamıyorum en iyi öğrenebiliceğim yer bu site ve sizlersiniz