21 Şubat 2014 - TrakKulüp Bereket TV'ye tekrar konuk oluyor!

Ynt: 21 Şubat 2014 - TrakKulüp Bereket TV'ye tekrar konuk oluyor!

kubilay07 link=topic=72256.msg851009#msg851009 date=1393020806' Alıntı:
kralı ankaraya bırakmadıysa sorun yok bence biladerler :)

barış bu arada gelen caponlara benim kulüpte logom yok yıldızlar gizlensin diye yeşilci oldum didinmi? :D

Onu yönetime dedim ama bi ara yaparlar herhalde ;)

kubilay07 link=topic=72256.msg851012#msg851012 date=1393020971' Alıntı:
:) çabuk yapsalar olacak sol tarafta bi renk karmaşası var ;D
karnaval gibi oldu :D

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=72256.msg851013#msg851013 date=1393021110' Alıntı:
kralın enerji içeceğini fazla kaçırmışlar cebecide kendine bi 480 fiat bulmuş.. :)
480 onu kesmez onun gözü yükseklerde abi :D

nailyetek link=topic=72256.msg851075#msg851075 date=1393029509' Alıntı:
1 sayfa okuyana kadar yol bittı nerdeyse tel ve net asla bır arada olmıyacak :)

Gelmişsin Nail Abi. Bacaklardaki titreme geçti mi :) En kötüsü sesin kısılması, Allah ' tan o olmadı :)

Şaka bi tana güzel çıktınız işin içinden. Tebrik ederim.

Bu arada adım Yılmaz. Kullanıcı adımı yazarak hitab etmek zor olur.

Bu programa katılmamız da emeği geçen; başta Bereket Tv ve Malik bey olmak üzere, trakkulüp admini Mustafa, trakkulüp yönetimi ve üyelerine, Ankara daki ulaşımda bize yardımlarını esirgemeyen Çağrı ve Barış ' a bir kez daha teşekkür ederim. Bu program kameralara karşı hemde canlı olarak konuştuğum ilk programdı, hayli heyecan vardı, iyi kötü atlattık. Yazılan yorumlar okumaktan büyük keyif aldım, herkese çok teşekkürler.

Arkadaşlar öğleden sonra anca gelebildim eve Ankaradan doğrudan Aksaray Mezbehaneye geçtim 3 adet damızlık değerini kaybetmiş ineğimi celep arkadaş evden yükleyip getirdi öğleye kadar onları kestirdim.Program için Cuma sabahı evden çıkarkende çok maceralı geçti gebe günü geçmiş ham düvem vardı tam evden çıkacağım hayvan doğum belirtileri göstermeye başladı müdehale edeyim dedim uzun sürecek program işi karışacak öyle bıraktım gittim sonra otobüste veteriner arkadaşı yönlendirdim yanlış sperma seçiminden dolayı buzağı çok gelişmiş hayvanında ilk doğumu olunca çok zorbir doğum gerçekleştirmişler idüvenin rahmi çok yırtılmış epey dikiş atmış veteriner buzağıda doğum zorluğundan örselenmiş ama şükür şuanda hayvanlarım iyiler düzelecekler İnşallah.
Program için öncelikle Mustafaya zamanında trakkulup.net sitesini kurduğu için çok teşekkür ediyorum eğer bu forum varolmasaydı şuanki muhabbetler bereket tv nin sunduğu fırsatlar olmayacaktı.Bereket TV kanalınada çok teşekkürler çok iyi niyetli çalışanları var bizleri çok güzel ağırladılar son olarak Uzman Görüşüne ve Malik KAMBUR ' ada çok teşekkürler.

hacı himmet biz size ve bu güzel ortamı kuran ve güzeleşmesi için elinde gelen çabayı gösteren bütün arkadaşlara teşekkür ederiz ve bereket tv ye buradan teşekkürler alk-*s alk-*s