2011 turp sezonu

Ynt: 2011 turp sezonu

Koly gelsin Bereketli olsun ramazan abi artık turp parasına şu motoru bi boyat
sağol muhtar turp piyasası ağır bu sene ama kaporta boyatacak kadar para kazanırız galiba baharın ilk fırsatta boyatacam inşallah :)
Bereketli olsun ramazan abi
böyle ekibe iş mi dayanır,beretekli olsun abi
sağolun arkadaşlar
bereketli olsun ya burdada ektiler turb kırmızı lahana yakında havuc işinede girecekler var
sağol seyit bu havuç turp lahana işine girmek önemli değil önemli olan piyasanın ve pazarın iyi olması bu sene ağır gidiyor turplarda çabuk büyüdüğü için irileşiyor tarlada bile kalır bu sene öyle gözüküyor
Güzel paylaşım Ramazan abi.Bereketli olsun.
sağol
Paylaşım İçin Teşkkürler Allah Bereket Versin Traktörlerde Güzel Bizim Köydede Newholland TM 120 Var Bir Tane Yakıtından Çok Şikayetçiler Çok Yakıyor Diyorlar Sizin Traktörün Yakıtı Nasıl Size Göre......
sağol yakıtından şikayetciler derken çifttemi çok yakıyormuş yoksa ara işindemi yoldamı
ben 2006 dan beri kullanıyorum tm 120 yi çiftte yakıtı 2 litre civarı önceden L 5 i kullanıyorduk hep çiftte yeri geldimi sert yerlerde dekarda 4 litreye çıkıyordu L 95 ama tm 120 hiç görmedi 4 litreyi dekarda ayrıca havuç turp sökümü yapıyorum ara işi gibi bişey saatte 5 litre yakar söküm işinde
1 günde akşama kadar 5 saat çalışırsa gidiş geliş yolda dahil 25 litre yakıyor bana göre normal çok değil ben memmunum

emeğine sağlık ramazan abi bereketli olsun hasatınız ekip sağlam zaten bunlara işmi dayanır be...
sağol teşekkürler :)
kolay gelsinm abi güzel paylaşım olmuş, L 95 ve TM baya sağlam dayanıklı motormuş, ağır işlerde banamısın demiyor.
sağol kullanmadan çok farkediyor temiz kullanırsan ve üzmesen oda seni üzmez L 95 ile tm 120 yi kıyaslarsak tm 120 daha sağlam :)
kolay gelsin ramazan abi. valla ekmek teknemiz diyon tm ye ama bu tekne için biraz iri kaçıyo. ekmek gemisi daha uygun olur bereketi bol olsun abi.
sağol söz gelişi öyle dedim şimdilik iri aslında kuru 2 ay sonra hakkını çıkarır iri olmaz o zaman :D
kolay gelsin, bereketli olsun Ramazan abi... Ekip saglam, iş mi dayanır bunlara
yeni arabalarıda hemen işe koşmuşun
sağol ömer kullanacaz diye yaptırdık birazda piayasa hareketli olsa şimdilik çok ağır satılmıyor

Kolay gelsin bereketli olsun abi güzel paylaşım eline sağlık bunlar sofralık turpmu,kepçede baya bir işinize yaradı galiba
sağol hacimmet evet sofralık turp kepçe çok iyi oldu diğer arkadan kepçeye göre çok pratik her yönden keşke diyorum 5 sene önce yaptıraydım :(
hayvancılıkla uğraşıyorsun şiddetle tavsiye ediyorum :D