2 Mayıs 2014 - Trakkulüp Tekrar Bereket Tv'de !!!

Ynt: 2 Mayıs 2014 - Trakkulüp Tekrar Bereket Tv'de !!!

Yayını izliyorum telefon numarası verdim canlı bağlantı için bekliyordum bağlamadılar.Arkadaşlarımız çok güzel dile getirdiler fikirlerini sorunlarımızı herbirine gönülden teşekkürler Bereket TV kanalınada biz trakkulup ailesine 3. defa programa katılma fırsatı verdiği için çok teşekkürler.

Program amacına ulaştı , sitemizin güzel bir reklamı oldu.
Hep aramızda konuştuğumuz konular , sorunlar bir medya ortamında dile geldi.
Kamuoyu oluşturma , alı oluşturma bu şekilde başlar.
Önemli olan bu tür programların sürekli ve düzenli olarak katılım sağlamamız.

hacimmet link=topic=75140.msg886720#msg886720 date=1399055486' Alıntı:
Yayını izliyorum telefon numarası verdim canlı bağlantı için bekliyordum bağlamadılar.Arkadaşlarımız çok güzel dile getirdiler fikirlerini sorunlarımızı herbirine gönülden teşekkürler Bereket TV kanalınada biz trakkulup ailesine 3. defa programa katılma fırsatı verdiği için çok teşekkürler.
Hangi numaradan ulaşılıyor ? Kaydeyim bende.
Çok uğraştım kimseye ulaşamadım.

Arkadaşlar hepinize iyi dilekleriniz için teşekkürler.Beni bakan olarak isteyen arkadaşlarıma ne diyeceğimi bilmiyorum :D önemli olan sesimizi duyurup bakanı harekete geçirmek.inşallah amacına ulaşmıştır program.Ayrıca bekarlar için özel program yapacaz malik bey ile :D

Bütün trakkulup bireylerine teşekkürler programda genelde çiftçinin sosyal konuları konuşulduğu için diğer konuları ayrıntılı bir şekilde konuşma fırsatımız olmadı fakat kamera arkasında seracılık zeytin yetiştiriciliği meyve yetiştiriciliği vs konuları ilettik ilerleyen zamanlarda inş bu konular hakkında program yapılır.

Sitemizdeki bekar arkadaşların mevzusuna gelince talep çok olursa Esra Erol a başvuru yapılabilir :D :D

Barış UZEL link=topic=75140.msg886771#msg886771 date=1399060013' Alıntı:
Bütün trakkulup bireylerine teşekkürler programda genelde çiftçinin sosyal konuları konuşulduğu için diğer konuları ayrıntılı bir şekilde konuşma fırsatımız olmadı fakat kamera arkasında seracılık zeytin yetiştiriciliği meyve yetiştiriciliği vs konuları ilettik ilerleyen zamanlarda inş bu konular hakkında program yapılır.

Sitemizdeki bekar arkadaşların mevzusuna gelince talep çok olursa Esra Erol a başvuru yapılabilir :D :D
zeytın yetıstırıcılıgı ıle ılgılı sorunları ve BUTUN ÇİFTCİ ARKADAŞLARIMIZIN SORUNLARINI ıleettıgınız ıcın tesekur ve Allah razı olsun dıyorum Arkadaslar hepınıze gonulden destek verıyorum Allah daha ıyı etsın butun cıftcı arkadaslarımızı.

Arkadaşlar sorunların çözülmesini hepimiz isteriz ama bir tane bakan açıpta uzman görüşünü izliyormu Hayır yani çiftçilerin sorunu bu şartlarla çözülmez