2.EL TRAKTÖR ALIM SATIM

Ynt: 2.EL TRAKTÖR ALIM SATIM

ufukk link=topic=60616.msg664048#msg664048 date=1355380020' Alıntı:
Bu fiyatları görünce zaten mecburen sıfıra yöneliyoruz. Sıfırı daha uygun vade ile finanse etme şansı oluyor.
eed bu söz dogru biz alırken de td65 e aga 45 bin istedi sonra erkuntu 52 ye verince zati olay koptu :) hatta 45 e E serisini verelim muhabbeti wardı o zmn zf zf diye ben tuttrunca zf aldık :D

SmhGwz link=topic=60616.msg664054#msg664054 date=1355380919' Alıntı:
eed bu söz dogru biz alırken de td65 e aga 45 bin istedi sonra erkuntu 52 ye verince zati olay koptu :) hatta 45 e E serisini verelim muhabbeti wardı o zmn zf zf diye ben tuttrunca zf aldık :D

Hayırlı olsun iyi yapmışsınız, Allah borcunun edasını versin.

nası oluyosa bu motorlar çifçinin elindeyken galericilere gitsek satmaya tutulmayan kötü modeli oluyo çifçiyi yerden yere vuruyolar ama iş satmaya gelince aynı motorlar galericilerde altın oluyo naşı işse anlamadım gitti motorlar galericilerin elinde euro yada dolardan hızlı yükseliyo yazık günah bu çifçiyede kız-*sw kız-*sw kız-*sw

burda ne çarparsam kar taktiği kullanılıyor geçenlerde birtane nh bayiinde 85 80 sordum 2006 model 44000 tl fiyat çektiler 2 gün sonra internete 36000 diye ilan vermişler bunlar böyle

İnsanın insana yaptığı, kişiyi yüceltir veya yerin dibine batırır. Aldandım hissiyatının sonuçları diğer insanlara da güvenmemek şeklinde sonuçlanıyor. O yüzden galerici arkadaşlarımız alınmasın ama sıkışan bir çiftçinin malını ölü fiyatına alarak para kazanmak erdemli bir davranış olmuyor. Tamamen şahsi düşüncem...

Allah size ( GALERİYE) yolumu düşürürmesin (tık tık tık tahtaya vurdum)
onun için arkadaşlar alırkende satarkende acele yapmayacaksın
birde bu konuda en büyük sorun bir traktör pazarının olmayışı
araba pazarı gibi bir pazarı olmuş olsa direk alıcı ve satıcı karşılaşır
e oda olmayınca mecburen iş aracılara kalıyor
Allah aracılara vicdan versin...

aslında internet yoluyla alım-satım yapılablir.en azından aracı olmaz 1. kişiden alınır satılır,pazarlık yapılır.Çiftçinin kaderi böyle gelen çaıyo giden çalıyo çiftçiden.yok pahasına uğraş.40-50 bine aldığın traktöre 30-35 veriyo galerici.takas yaparsan yeni traktör alırken biraz fark koyuyo göstermelik.

golbasitraktor06 link=topic=60616.msg674151#msg674151 date=1356682355' Alıntı:
LİSTEYE EKLENENLER
NEW HOLLAND TD95 4X4 KAB.KLM. - 2004 - 5000saat - %60lastik - 45.000 TL
MASSSEY FERGUSON 398 - 1997 - 5000saat - %75lastik - 40.000 TL
ENTER 654 - 1979 - 3.500 TL
Hayırlı satışlar hocam,
Biz Trakkülüp üyelerine indirim yok mu? Yüksek fiyat politikasına devam mı?

Ankara Traktörden Dev Kampanya;

Marka, Model ,Yaş Ne Olursa Olsun Fark Etmeden Tüm Traktörlere Kredi İmkanı !..
Stoğumuzda Bulunan Traktörleri Aşağıdaki İnternet Adresinden İnceleyebilirsiniz..

http://ankaratraktor.sahibinden.com/

NOT:İLANI/REKLAMI İŞYERİ SAHİBİ YERİNE VERİYORUM.TRAKTÖRLER HAKKINDA BENİM PEK Bİ BİLGİM YOK.SORMAK İSTEDİĞİNİZ KONUYU 0533 224 68 95 NOLU TELDEN HÜSEYİN İNCEYE İLETEBİLİRSİNİZ..

Burdaki motorlar hem orjinal hemde tutulan modeller. senin benim motorlar hem eski hem tutulmuyor bu tutulmayı senelerdir alıp satıyom zaten hiç anlamadım. :S

adam iyi reklam yapıyo :D ama yemezler aga ikinci el patlak bunun ankarası istanbulu yok fiyatlar sisik pazarlığa girince elinde kalıyor yer gök ikinci el traktör dolu galericilere bakın depoları traktör dolu pazar doldu tastı