154 mü 411 mi?

Selamünaleyküm

15 dönüm iki parça bahçem var. Biri meyvelik biride olacak inşallah.Buraya yetecek traktör bakıyorum.

Masseyler güzel. Fakat o paraları verdikten sonra çıtayo yükseltirim.Ki temizleri pahalı.Ucuzları başa bela. Eledim onun için. Bütçe kısıtlı.

İki traktör var. Hem işimi görecek hem eski makinalara ilgimdem almak istediğim.Biri 154 leyland diğeri 411 fiat. Yalnız hangisi karar veremedim. Bahçe düz değil taşlık. Toplattım yalnız yine de sıkıntı olabilir. Eğimden ziyade bozuk satıhlı. Fiat 1.5 ton leyland 1 civarı vs farklar var. Bana hangisi daha kullanışlı olur danışmak isterim. Artı olarak parça ve usta sıkıntısı çeker miyim özellikle 411 de?Bunların teknik özellikleri hakkında da bilgi alabilirim. Direksiyon şanzuman motor vs

İsmail Bey, temiz 415 dedipiniz gibi fakat dediğim traktörlerle aynı civarda olan fiyatlılar düzgün değil.

450, 480 benim dediğim traktörlere göre uygun fiuatlı değil.Temizleri dediklerimden 3 kat fark var;)

Forumda bir yerde okudum 5 6 7 bine filan diye de hiç görmedim. Nette 415 bile yok o fiyata düzgün.

Sorduğum iki traktör 3 4 5 en temizi. 415, 450 vs o fiyatlara bulunur dediniz.Eğer varsa tabii ki tercihim onlar olur fakat bulabilmiş değilim.Yakın illerde de olur varsa bildiğiniz...

Selamünaleyküm

15 dönüm iki parça bahçem var. Biri meyvelik biride olacak inşallah.Buraya yetecek traktör bakıyorum.

Masseyler güzel. Fakat o paraları verdikten sonra çıtayo yükseltirim.Ki temizleri pahalı.Ucuzları başa bela. Eledim onun için. Bütçe kısıtlı.

İki traktör var. Hem işimi görecek hem eski makinalara ilgimdem almak istediğim.Biri 154 leyland diğeri 411 fiat. Yalnız hangisi karar veremedim. Bahçe düz değil taşlık. Toplattım yalnız yine de sıkıntı olabilir. Eğimden ziyade bozuk satıhlı. Fiat 1.5 ton leyland 1 civarı vs farklar var. Bana hangisi daha kullanışlı olur danışmak isterim. Artı olarak parça ve usta sıkıntısı çeker miyim özellikle 411 de?Bunların teknik özellikleri hakkında da bilgi alabilirim. Direksiyon şanzuman motor vs
Hemserim(bende konya hüyüklü sayilirim),al bir tane FIAT480 bak keyfine.1983 model SIFIR Fiat 480s aldik su anda 7800 saatte hala TIKIR TIKIR CALISIYOR.

Bugün dolaştım güzel 480ler var.Zaten iyiliğinden şüphem yok yalnız az bir yer için gerek yok.Dediğim traktörlerle arada üç kat fiyat var :) yerim büyük olsa o zaman düşünmem de...

Bir arkadaşta işbora var temiz aynı fiyatlara. İşbora hakkında ne düşünürsünüz alternatif olarak? Büyük kartel

Şimdi tavsiyelerinizi dikkate alıyorum.Eyv. Yalnız bizim ki çiftçilik değil sağa sola ağız eyip paramızla iş yaptıramaz olduk. Bir ay sonra gelen adam o saatten sonra işimizi görse ne olur.O yüzden ufak beni millete düşürmeyecek bir motor lazım.