ZETOR ve ERKUNT ÇEKİŞMESİ.

Ynt: ZETOR ve ERKUNT ÇEKİŞMESİ.

ben zaten size bişeyler demedim ki genel olarak dedim bu forumda ben böyle seylere denk geldim o yüzden dedim yarısı olan gocunur ben sadece bunu diyorum

ARKADAŞLAR TELİF HAKKINI SADECE ERKUNT ÖDEMİYOR.BUNDAN EMİNİM ZATEN TÜRKİYENİN İLK YERLİ TRAKTÖRÜ DİYE BUNDAN DİYORLAR.HEMA VEYA BİR BAŞKA MARKA DOĞRUDAN ÜRETİM YAPMIYOR.HEMA FORT VE FIAT A TÜMOSANDA AYNI BAŞAK DA AYNI HATTAT VE SISU MOTOR,DEUTUZ,DAHA NİCELERİ VAR .FIATIN BLOK VE YEDEK PARÇALARINI ERKUNT YAPIYOR OZAMAN FIAT İTALYAN PATAENLİ OLMAZDI.MF İNGİLİZ VE ABD MALI OLMAZDI.

bi yanlış anlaşılma olmasın ..... O Video ' yu Nette bulup ekledim. şahsen ben traktörlerin arka arkaya talıp sonrada ona göre degerlendirmesinede karşıyım traktör tallada pullukla belli olur.. Mazota karşı tok Gözlü olması ile ileri gelmeli. arkadasımıunda söyledigi gibi ağır olan traktörün cekme olanağı Çok falza ...Fizik kurallarına görede boyle zaten.... ;)

Öncelikle Videoyu ne yalan söyleyim hiç beğenmedim adam paso yeri çekmiş. Ayrıca adil bir kapışma olmamış. Ama genede güzel paylaşım için tşkler.