yeni pc yapıcam yardımcı olursanız çok seviniirm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: yeni pc yapıcam yardımcı olursanız çok seviniirm

operator iyi sistem yazmışın kardeşim bana ekran falan lazım değil sadece kasa :D ekranım falan zaten 2 aylık 5+1 falan herşey var is2009 gördükten sonra karar verdim değiştirmeye

operator11 link=topic=16839.msg151678#msg151678 date=1234077142' Alıntı:
fakat anakart üretimine son vermiş bir firma ...
Ekran kartı üretimine son vermiş olması gigabyte den daha kötü anlamına gelmiyor değil mi bana göre abitin en düşük kartı gigabyte nin core2duo kartından iyidir

psu olarak OCZ derim ben kesinlikle 500 W 6 ve 8 pin ekran kartı beslemesi var , 3 adet sata ,2 adet 4 pin standart ve atx ana güç konnektörü 20+4 ve işlemci gücü 4 pin bulunmakta fiyatı ise 150 tl ocz stealxstream 500 w

Benim bilgisayar çok güçlü adamlarda normal bir seviyede power supply koymuşlar :D Bilgisayar kapanıp duruyodu ve gün geçtikce 1 dk ya felan indi 1 dk oynuyodum bilgisayar tık diye gidiodu :D Sonra götürdük power supply ' dan dediler babam en iyisinden kaptı geldi şimdi hiç sorun yok :D

Demek istediğim büyük bilgisayarlara küçük power supply gitmio ! :D

power pc nin en önemli parçasıdır eğer dandik bir psu alırsan fazla akım geldiğinde powerin içinden geçer anakartı yakar hdd yi yakar buna bağlı birçok parçayı yakar ama kaliteli bir psu fazla akımı pc nin içine geçirmez kendini kilitler veya sigortasını attırır kendini kilitlediği zaman fişi çıkartııp takarsan çalışır ama sigortası atarsa bilen birinin müdahalesi gerekir...

dennizs link=topic=16839.msg154203#msg154203 date=1234467566' Alıntı:
power pc nin en önemli parçasıdır eğer dandik bir psu alırsan fazla akım geldiğinde powerin içinden geçer anakartı yakar hdd yi yakar buna bağlı birçok parçayı yakar ama kaliteli bir psu fazla akımı pc nin içine geçirmez kendini kilitler veya sigortasını attırır kendini kilitlediği zaman fişi çıkartııp takarsan çalışır ama sigortası atarsa bilen birinin müdahalesi gerekir...

Evet abi benim diğer bilgisayarda power gidince bilgisayarda gitti hiç bir parçasını kurtaramadık bilgisayar tümden yandı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...