YENİ PALAZOĞLU COBRA SERİSİ 3 TONLUK SU TANKERİMİZ 2021...!!!

1.jpg

YENİ PALAZOĞLU COBRA SERİSİ 3 TONLUK SU TANKERİMİZ 2021...!!!

07/02/2021

Arkadaşlar geçtiğimiz hafta Palazoğlu Cobra serisi santrifüjlü 3 tonluk bir su tankeri aldık. Tankere ilerleyen zamanlarda emme ve basma sistemi kuracağım. Arkasına da makaralı hortum sistemi olacak kısmetse. Bostan sulamada kullanacağım. Belki ilaç tankeri doldurmak içinde üstten doldurma sistemi ekleyebilirim. Yeni aldığımız Kurt mibzer ile ikisine bir tanıtım vlogu ekledim. Onu da aşağıda ekliyorum. iyi seyirler....;)

alipasalierkan.....;)

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Hayırlı olsun. Allah utandırmasın.
Bizde 4 tonluk, santrifüjlü, galveniz su tankeri kullanıyoruz.
Bostan sulamasında damlama serilirse kolaylık oluyor.
Santrifüj pompayla hatta su verilir , 15 dakikada rahatça sulanıyor.
Mibzerde gübre bulaşıkları kalırsa, plastik çarkların dış kenarındaki diş yerinden çıkıp gacır gacır dönüyor.
Mazotla yanık yağı karıştırıp, yağlıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci87
Yorum için teşekkürler....;)
Hayırlı olsun. Allah utandırmasın.
Bizde 4 tonluk, santrifüjlü, galveniz su tankeri kullanıyoruz.
Bostan sulamasında damlama serilirse kolaylık oluyor.
Santrifüj pompayla hatta su verilir , 15 dakikada rahatça sulanıyor.
Mibzerde gübre bulaşıkları kalırsa, plastik çarkların dış kenarındaki diş yerinden çıkıp gacır gacır dönüyor.
Mazotla yanık yağı karıştırıp, yağlıyoruz.
Yorum için teşekkürler. Bizde dediklerinizi uygulamaya çalışıyoruz.
Hayırlı olsun Erkan, gule gule kullanin
Sağol abi. Daha iyisi sizlerin olsun...

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
hayırlı olsun erkan..(y)
iyi günlerde kullan..
Teşekkürler...
Hayırlı olsun erkan 5 ton alaydın keşke...
Gerek yok diye düşündük. Bostan sulamada kullanacağız genelde. Zaten kuyudan çekip basıyoruz. İlaçta falan pek kullanmam. Evden anca ilaç makinasına doldururum.
Hayırlı olsun abi şu claas gıbı yapmıştın ya oda güzeldı biliyon mu abi sana bide bişey danışayım bunların boyası çabuk soluyor sence içine ne katmalı veya ne katma alı uzun süre canlı durması için
O tankerde duruyor. Amcam ile işleri ayırdığımız için bunu aldık. Onu akrilik boya ile boyamıştım. Bunlarda akrilik olması lazım. Ama emin değilim. Altına da galvaniz antipası atmıştım. Bunlarda var mı yok mu fikrim yok. Ya da altına wash primer atmak gerekiyor. Boya sağlam olması için. Galvaniz direkt boyanmıyor. Öbür türlü dökülüyor. Bu Palazoğlu ve Köksal o hatayı baya yapmışlardı. Altına güzel boya atmadıkları için boyalar hep dökülüyordu. Bunlarda umarım o sorun olmaz. Yoksa bana gene iş çıkar...:D
Abı bu tankeri kaç liraya aldın
16 Bin Lira fiyatı. 5 tonluklar 23 Bin TL. Arkasına makara ve emme sistemi de ekleyeceğim. Buna da daha masraf olacak. 2-2.5 bin tl kadar masrafı olur gibi.

• Beğen
Tepkiler: çiftcigardo
Teşekkürler...

Gerek yok diye düşündük. Bostan sulamada kullanacağız genelde. Zaten kuyudan çekip basıyoruz. İlaçta falan pek kullanmam. Evden anca ilaç makinasına doldururum.

O tankerde duruyor. Amcam ile işleri ayırdığımız için bunu aldık. Onu akrilik boya ile boyamıştım. Bunlarda akrilik olması lazım. Ama emin değilim. Altına da galvaniz antipası atmıştım. Bunlarda var mı yok mu fikrim yok. Ya da altına wash primer atmak gerekiyor. Boya sağlam olması için. Galvaniz direkt boyanmıyor. Öbür türlü dökülüyor. Bu Palazoğlu ve Köksal o hatayı baya yapmışlardı. Altına güzel boya atmadıkları için boyalar hep dökülüyordu. Bunlarda umarım o sorun olmaz. Yoksa bana gene iş çıkar...:D

16 Bin Lira fiyatı. 5 tonluklar 23 Bin TL. Arkasına makara ve emme sistemi de ekleyeceğim. Buna da daha masraf olacak. 2-2.5 bin tl kadar masrafı olur gibi.
Teşekkürler abi oo tanker bayagı pahalıymış ama santrafiş de var galıba biz elimizdekine sahip çıkalım