YENİ BARIŞ PANCAR SÖKÜM MAKİNAMIZ :)

Ynt: YENİ BARIŞ PANCAR SÖKÜM MAKİNAMIZ :)

satocan58 link=topic=47808.msg463053#msg463053 date=1320094877' Alıntı:
lafa gelince hobby imis gibi anlatiyon ama en iyi makinalarida cekiyon kapiya volkan.))) ne istr böyle...
ne hobisi abi yaw :D bizim ekstra bir kuruş kazancımız yok tamamen çiftçilikle uğraşıyoruz... bugün okuladan çıktım doğru köye köyden atladım arabaya tarlaya babamgil sabahtan akşama kadar bi kamyonu dolduramamış aldım makınayı o kamyon gitti bitanedaha geldi 2,5 saattede onu doldurdum çamurdu tarla o kamyonuda doldurunca tekrar köye çıktık köyden üstümü başımı değiştirip geri arabaya bindim sincana geldim babamgil köyde. yarında 9:20de dersim var..keşke hobi olsa :D

;D ;D ayıp ettin hacı dayı ya yaparmıyım ben öle bişi :D japon dostlara derim ben kubotacıyım bunlarda kubotacı kardeşlerim :D hemen size bir kaç yenge ayarlarız

sulama mak2

Volkan tamburlu sulama makinesi bu videodaki sana dediğim bizim köyde biri aldı devlet desteklemeside var buna irtem marka aldı 15 milyar verdi kanatları kısa olanıda var bunun traktörle çekip o kanatları tarlanın ucuna kadar götürüyorsun sonra makine güneş enerjisiyle çalışıyo kendine doğru çekiyo mesela kaç saat da çeksin istiyorsun diyelim 12 saate ayarlıyorsun tam saatinde işin bitiyo güzelde suluyoyağmurlama usuluya sizde her sene ekiyonuz pancar iyi olur bu makine size lazım

hamza40_7 link=topic=47808.msg463289#msg463289 date=1320153129' Alıntı:
sulama mak2

Volkan tamburlu sulama makinesi bu videodaki sana dediğim bizim köyde biri aldı devlet desteklemeside var buna irtem marka aldı 15 milyar verdi kanatları kısa olanıda var bunun traktörle çekip o kanatları tarlanın ucuna kadar götürüyorsun sonra makine güneş enerjisiyle çalışıyo kendine doğru çekiyo mesela kaç saat da çeksin istiyorsun diyelim 12 saate ayarlıyorsun tam saatinde işin bitiyo güzelde suluyoyağmurlama usuluya sizde her sene ekiyonuz pancar iyi olur bu makine size lazım
hamza abi baya güzelmiş bu alet :) ama tarlalar parçalı işte bunun belli bi kapasitesi vardır.teşekkrler bilgilendirdiğin işin geçenyıl 25,000tl lık yağmurlama malzemesi aldık.eski elimizde olanlarla birlikte 80-90 dönümü hiç değiştirmeden suluyoruz geri kalanınıda değiştiriyoz daha önce olsa olabilirdi aslında.
GENCUS link=topic=47808.msg464774#msg464774 date=1320436359' Alıntı:
kaç para hayılı olsun bendede torunoglu
var
sağolasın 31,000tl.

anayurtlu 3105d
hamza abi baya güzelmiş bu alet ama tarlalar parçalı işte bunun belli bi kapasitesi vardır.teşekkrler bilgilendirdiğin işin geçenyıl 25,000tl lık yağmurlama malzemesi aldık.eski elimizde olanlarla birlikte 80-90 dönümü hiç değiştirmeden suluyoruz geri kalanınıda değiştiriyoz daha önce olsa olabilirdi aslında.

Hmm sende baya boru falan almışşın volkan 25 milyar ona verdiyseniz bide bu masraflı olur bunun irtem markasını biri aldı bizim köyde devlet desteklemesiyle 15 milyar verdi ama senin takım taklavat varmış bide bunu alsan çok para değmez