universal 533 dt p 4x4 bahçe

arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun fiyatları uygundur diye universal 533 dtp 4x4 bahçe tipi traktör almayı düşünüyorum ama ne hazırda pazarlık yapabileceğim bir makina biliyorum nede bu makinanın özelliklerini biliyorum nettende universal sayfasına ulaşamadımki özelliklerine bakayım. mesela fren sistemleri hakkında tekerlerin iz genişliği hakkında v.b. bilgi almak istiyorum genelde yöklüyken rampalarda önleri kalkarmı gibi bana biraz daha yardımcı olursanız sevinirim.

Ynt: universal 533 dt p 4x4 bahçe

dayı bizim köyde 2 tane 453 var 5 tane 533 tarla tek çeker 1 tanede 533 dt bahçe var tarla ile bahçe modelleri alakasız bahçe tipi levye ile geri ileri arka kovanlar dar jantı ters çevirerek aynı genişlik olmuş dar gelir bakınca ama ölç tarla tipi ile aynı genişlik 533 dt bahçe tipinin radyetörü çok küçük ısınma problemi vardı bizim burdakine kamyon 5 gözlü radyetörü ufaltıp yaptıracaklardı çekişi çok güsel 2008 modelleri yağlı fren daha önceler kuru lift bağımsız kutuk mili herşey var 53 hp de yürek soğutur ama tarla tipi 533 dt lere bak onlarda çok güsel

Ynt: universal 533 dt p 4x4 bahçe

hacı abı bız bu traktöru bı abımıze aldık çekişi ve yakıtı mukemmel...benzınlıkte depoyu fulledık dağ tarlasında 6 dönüm yerde çift kat kazayagında 23 lıra para yaktı. yol da ıcın de 4 km...bahçe tipi traktörler kadar yere yakın değil..dıger unıversallere göre bıraz daha pratık..yanı alınca pişman olmazsınız..yakın zamanda vıdeolarını cekıp göndercem.zaen sıteye benım sevmedıgım tek yönu koltugun yukseklıgı..rampalarda ön kalkma sorunu olmadı bızde hıc frenlerıde gayet ıyı ama manevrası bıraz pasıf..