traktoricinhersey.com dan alışveriş yapan var mı? Güvenilir mi?

Selamün aleyküm

Başlıkta belirttiğim traktoricinhersey.com dan alışveriş yapan var mı? Güvenilir mi?

Traktöre (New Holland td) hidrolik damper adaptörü almayı düşünüyoruz, standart olanlarının bozulmasından bıktık artık. Contaları kaç kez değiştik ancak uzun vadeli çözüm olmadı. Birde hortumu unutmaya karşı, bunu (yanlış bilmiyorsam Avrupa tipi diye geçiyor) almayı düşünüyoruz.

Aynı ürün arada %25 lik (400 tl) fark var. Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmayalım 🤣😅

Ekleme: Avrupa tipi damper adaptörü diye, ilçe deki New Holland servisine sormuşlar, 2.000 tl fiyat vermişler.

Burdan alışveriş yapmadım ama bu şık şık adaptörden daha önce 2 tane aldım kullandım çabuk bozuldu. Bende çok para verip bozulmasından bıktığım için standart tip olandan kullanıyorum. Sende öyle yap bence
Hocam standart tip olanı kaç kez değiştirdim, sonraları bozulunca bu seferde sadece iç conta aldım. Ama bir süre sonra yine yağ kaçırmaya başlıyor. Bu yüzden bunları da deneyeceğiz. Hem bunlarda hortum takılı iken, traktör ile römork ayrılsa bile hortumu koparmıyor, bu yüzden de lazım olacak. Sadece siteyi merak ediyorum, belki alışveriş yapan vardır

• Beğen
Tepkiler: kazanliii