Traktor Kiralama

En iyisi sezonluk td75 veyq 90 kiralayam balyaya onu takam benimkide yolda gidip gelsin abi iyice kafam karişti valla
Kendi işin neyi gerektiriyorsa ona göre davran, balyeye motor kiraya vermezler bildiğim kadarıyla, paran varsa motor al yoksa kirala , sonuçta bir senelik yapmıyorsun bu işi.sen ilerde td yi satarsın, bir küçük motor kafaya koymuşsun yinede 540 dan düşük motor alma derim , icabında balyede çevirir.

• Beğen
Tepkiler: wallace22
Kendi işin neyi gerektiriyorsa ona göre davran, balyeye motor kiraya vermezler bildiğim kadarıyla, paran varsa motor al yoksa kirala , sonuçta bir senelik yapmıyorsun bu işi.sen ilerde td yi satarsın, bir küçük motor kafaya koymuşsun yinede 540 dan düşük motor alma derim , icabında balyede çevirir.
Sezonu bi görsem ben td yi verip bi büyuk bi kück alcam
Cemal al kendine ilinci bit traktor ugrasma kiralamaya olmazsa bir atv al
135 buldum yarın gidip bakcam
Al bir 135 işin bitince aldığın paraya hatta daha fazlasına satarsın. Böylece işini bedavaya halletmiş olursun.Kiralarsan 4000 lira uçup gidecek.
135 buldum 11 bine ona bakcam bi
Kiralama işini neden dolayı yapacaksın td65 varken acaba ?
Şuan 2 köyün bağlama işini aldım ve köyde yonca işi cok benim swzonda başımı kasımaya vaktin olmayacak bizim tarla işlerine koşturmak icin 1 traktor şart oldu
Su motoru mevcut, patpat araç yapılabilir.Yol durumları nasıldır, bilemem.
[emoji478]

En iyisi sezonluk td75 veyq 90 kiralayam balyaya onu takam benimkide yolda gidip gelsin abi iyice kafam karişti valla

Abi senin balya işin var piyasa işi yapıyon sürekli makine mi takıp sökücen 135 alıp 20 lira ona vericeğine arkadaşların dediği gibi 3045 deutzlara baksan yoncanı da biçersin toplamasında yaparsın maviylede balyanı piyasa işini yaparsın