Sönmezler Pnomatik Hububat Ekim Mibzeri

Ynt: Sönmezler Pnomatik Hububat Ekim Mibzeri

emrah ürgüp link=topic=3613.msg260329#msg260329 date=1268168858' Alıntı:
dolcevita abicim simdi dıskını degiştirirken bıcaklarıdamı degışmem gerekıyo yoksa üzerındekı bıcakları kabaga göre derınlık ayarı mı yapmk gerekıyo yoksa her diskın ayrı ayrı bıcaklarımı var
üzerindekiler büyük ihtimal pancar baltası vardır kuru fasulye mısır kabak vs ekimler için yani iri tohumlar için ayrı baltası olur (ayrıca diskleride) servisine tlf acabilirsin veya siznle ilgilenirler sönmezler gereken neyse yaparlar konya kimden aldıysan ordan bilgi alsaymışın olurmuş

ayrıca üzerinde dişli ebatı kac cm ekecegini hız gibi devir saati hepsini yazan bi yer olur

abicm ancar fabrıkası aracılıcığıyla aldık işte mak fabrıkaya geldı bende gıttım getırdım
ne bılım ben bunun bı servısı vardır kayserıde bulmak lazım
ekımde hata yapmamam lazım
bu makınadan sonrada söküm makınamı sıfırlamayı düşünüyorum

emrah ürgüp link=topic=3613.msg260337#msg260337 date=1268169635' Alıntı:
abicm ancar fabrıkası aracılıcığıyla aldık işte mak fabrıkaya geldı bende gıttım getırdım
ne bılım ben bunun bı servısı vardır kayserıde bulmak lazım
ekımde hata yapmamam lazım
bu makınadan sonrada söküm makınamı sıfırlamayı düşünüyorum
burda anlatılmaz şimdi güzel bi makina kullanım şarttır servisle irtibata gec pancar hasat makinası içinde 17 mart da konya tarım fuarı var 2010 daha güzel gecek diye söylüyolar devletin hibeleri varya o yüzden rekabet cok olur uygun fiyatlar olacakmış harmak düşün istersen

emrah ürgüp link=topic=3613.msg260343#msg260343 date=1268170316' Alıntı:
ha evet abıcım tarım aletler gunu hangı güngü fuarın ayrı ayrı guruplanması varmıdır 17sınde gelsek tarım aletlerıde olurmu yoksa hepsı bı aradamıolur 17 sınde gelecez arkadaslarla
17-21 mart arası bütün tarım aletleri vardır buyrun gelin

bizdede var güsel makina 6 sıra pancar ekiyo 5 sıra ayçekirdeği.şöyle katlanır tip 10 sıralı falan yapsalar süper olur ek ek bitmiyo tarlalar bide piyasa işini yapıyorum senelik 2500 dekar a yakın yer ekiyorum adamı bezdiriyo ))))