Same explorer70 tavsiye eder misimiz

Merhaba arkadaşlar, gübre işinde kullanmak için önden kepçe takabileceğim bir traktör arıyorum. Bu traktör uygun bir seçim olur mu sizce?
2fba41abb755f53dc539f81fdbd559da.jpg

Bilgilendirmeleriniz için teşekkürler arkadaşlar. Same ile ilgili hep olumlu yorumlar aldım 70-80-90 bu modellerden bütçene uygun olan birini alacağım büyük ihtimalle. Bundan sonraki araştırmam yedek parça ve servis ağıyla ilgili olacak. Kullanan arkadaşlardan servis ve yedek parçayla ilgili sıkıntı yaşayan var mıdır acaba?

Bence fiyat uygunsa yarın hemen git ve satın al.arka Hidrolik ler pistonlu olanmı bu? Bunlar gerçekten çok sağlam ve az yakan bir traktör.

İlginiz için teşekkürler. Hidrolikler pistonlu olan model. Kısmetse yarın bakacağım motora. Sadece kepçe için kullanacağımdan baskı balatayı sık değiştireceğimi ve bir değişimin yaklaşık 3.000₺ maliyeti olduğu söylendi. Bu durumu araştırıyorum. Baskı balata maliyeti biraz yüksek geldi açıkçası.

İlginiz için teşekkürler. Hidrolikler pistonlu olan model. Kısmetse yarın bakacağım motora. Sadece kepçe için kullanacağımdan baskı balatayı sık değiştireceğimi ve bir değişimin yaklaşık 3.000₺ maliyeti olduğu söylendi. Bu durumu araştırıyorum. Baskı balata maliyeti biraz yüksek geldi açıkçası.
3000 ise gene iyi, biz geçen ay Explorer 90 DT yi şanzıman ve baskı balata toplam 6000 ₺ yaptırdık.

• Beğen
Tepkiler: emresrky