MASSEYDEN NE ISTIYORLAR ANLAMADIM Kİİ???

TARLADA VE YUKTE MF 285S Mİ YOKSANH VE ERKUNTUN BENZER MODELLERI Mİ???

• Kullanılan toplam oy
    36
Ynt: MASSEYDEN NE ISTIYORLAR ANLAMADIM Kİİ???

Boş işler baan Nh yi övmeyinn sız kuru tarım yapıyor olabılırsınız ama herkez kuru tarımla ugrasmıyo helekı bızım gıbı koyunun yanından gecen bir Irmak varsaa ben gördüm Nh yi 1 yıllık traktör yagına su karıstı pıston kolunu kırdı hemde traktörü yıkarkenn :))) bu kadar ucuz bi mal işte siz Mf ye bole dersenız bende Nh ye böyle derim 5 kurus etmezz o kadar adi mal 1 yıllık traktör 15 milyarlık masraff actı hee bidee su varr Mf ile arkamda köpek gibi sürükledım attım evlerınee :))) adi mal adi traktörr !!! bazı kullanıcılar Mf bölümünü kendının sanıyoo camur atıp duruyo Mf ye Nh daha kac yıllık markada adam akıllı traktör üretecek o yok Türk Traktörmüs yok suymus ayaklarını bı gecınn ilk bastaa !!!

benbekirya link=topic=29715.msg264647#msg264647 date=1269804562' Alıntı:
Boş işler baan Nh yi övmeyinn sız kuru tarım yapıyor olabılırsınız ama herkez kuru tarımla ugrasmıyo helekı bızım gıbı koyunun yanından gecen bir Irmak varsaa ben gördüm Nh yi 1 yıllık traktör yagına su karıstı pıston kolunu kırdı hemde traktörü yıkarkenn :))) bu kadar ucuz bi mal işte siz Mf ye bole dersenız bende Nh ye böyle derim 5 kurus etmezz o kadar adi mal 1 yıllık traktör 15 milyarlık masraff actı hee bidee su varr Mf ile arkamda köpek gibi sürükledım attım evlerınee :))) adi mal adi traktörr !!! bazı kullanıcılar Mf bölümünü kendının sanıyoo camur atıp duruyo Mf ye Nh daha kac yıllık markada adam akıllı traktör üretecek o yok Türk Traktörmüs yok suymus ayaklarını bı gecınn ilk bastaa !!!
genç ben burada nh yi yada mf yi ne kötülüyorum ne övüyorum sadece tarafsız STEYR traktörü kullanan birisi olarak gözlemlerimi sizlere bildiriyorum.benim işime yaramadıktan sonra 5li pulluk çekse neye yarar:D

arkadaslar sizin topraklar nasıl cok mu hafif 285s ye 4 lu 5 lı takıyorsunuz bızım koyde 1998 model mf285s kare far a taktı arkadas 4 lu 12 ınc sonra gıttı revzıyon yaptırdı bende eskı mf kullanıcısıyım nadascılıgı cok guzel ama 3 lu 14 ınc pullukla ben ınanmıyorum 5 lı pulluk cektıgıne yada 4 lu pulluk cektıgıne tamam cekıyordur 1.5 lıtre yaktıgına kullanmasak ınanırdım bide pancar yerı suruyorum dıyorsun hıdrolık konusuna gelınce ondada iş yok zora gelmez nh patlatır demıs benımkı hıc patlatmadı demıs tabı patlatmaz kaldırmadıktan sonra nasıl patlatsın agır yuk kaldıramaz mf den once 640 vardı kepçeyı hayvan gubresıne sapladım mı traktorun onu kalkar yıne kaldırmaya calısırdı 2 sefer hıdrolık borusunu patlattım ama mf de hıc basıma gelmedı cunku kendını uzmezdı bendekı 97 model dı cok ekmegını yedım 285 ın sımdı burada kotuluyor gıbı oluyor ama gerceklerı soluyorum ha inanmamız ıcın video yolla da gorelım bakalım su mf yı sonra pişman olayım sattıgıma