massey fergison 275 turbo takılması

arkadaslar birde benim bu 1983 model uzel ingiliz mf 275 turbo takılırmı takılırsa randuman alınırmı ne gibi avantajlar saglar ve bunun maliyeti nedir nasıl takılıyor?ve hangi marka taktıralım?

Ynt: massey fergison 275 turbo takılması

takılır kardeş neden takılmasın her marka ve her model traktöre intecool takılır ustan iyi olacak ama ayarlerı iyi yapacak bide tekere su doldurdunmu önünde kimse duramaz..

TAKILIR KARDEŞ BUKONU DA SANAYARDIMIM DOKUNURSA NE MUTLU BANA
MOTORUN SİLİNDİR HACMİ SANIRIM 48 LİK MOTOR TEKÇEKER SANA TAVSİYEM TAKTIR AMA ORJİNAL BİR ŞEKİLDE OLSUN MOTORUN SİBAP YUVALARI ÇELİK OLMALI BASINCA DAYANMALI....
POMPA AYARI TURBOYA GÖRE AYARLANMALI MAZOT AYARI ORTALAMA SİLİNDİR HACMİ 48 İSE MAZOT ORTALAMA 68 OLMALI EMME MANİFOLTU DEGİŞMELİ HAVA FİLİTRESİ 398 KURU HAVA FİLİTRESİ OLMALI EKSOZ MANİFOTTU İSE ÖZEL DÖKÜM OLMALI TAM UYMALI
TURBO ŞİMDİKİ MFLERE TAKILAN KARRET OLSA ÇOK İYİ OLUR USTANIN PEK ÖNEMİYOK PARÇA ÖNEMLİ VE POMPA AYARI İYİ YAPILMALI..

slm arkadaşlar benim massey ferguson 168 lık traktörüm var 1974 modeldirr ve dört çekerdir orjinali ben bu traktöre 398 massey ferguson pisdonlarını takdırdım pisdon kolları deişdirdim ve bırde turbo montaj eddim şu an traktörümü deneme yapamadım kafama göree deneme sonucunu burda acıklayacagım ve videosunu yayınlamayı düşünüyorum