M40 Serisi Kilitli Depo Kapağı Tasarımı

Ynt: M40 Serisi Kilitli Depo Kapağı Tasarımı

Arkadaşlar bu sistemi yapan arkadaş Kubota Traktör Bartın yetkili servis ustasıdır. Ben yararlı olacağını düşündüğüm için burada paylaşımda bulundum. Fiyat konusunda gerçekten bilgim yok ama pahalı birşey değil. Servis ustamız size yardımcı olacaktır.

camouflage link=topic=53193.msg555270#msg555270 date=1330936602' Alıntı:
Arkadaşlar bu sistemi yapan arkadaş Kubota Traktör Bartın yetkili servis ustasıdır. Ben yararlı olacağını düşündüğüm için burada paylaşımda bulundum. Fiyat konusunda gerçekten bilgim yok ama pahalı birşey değil. Servis ustamız size yardımcı olacaktır.
Arkadaşim madem, reklam yapmak için Burda paylaşimda bulunuyorsun, neden altına fiyatını yazmıyorsun? :) Herkesin fiyatını öğrenmesi için; illa Telefondan araması mı gerekiyor?

wan7ed link=topic=53193.msg555285#msg555285 date=1330941954' Alıntı:
Arkadaşim madem, reklam yapmak için Burda paylaşimda bulunuyorsun, neden altına fiyatını yazmıyorsun? :) Herkesin fiyatını öğrenmesi için; illa Telefondan araması mı gerekiyor?
Telefonu koymuş açıklamasını yapmış adam daha üstüne gitmenin manası ne ? İnsanları birbirine yardım etmekten soğutursunuz valla aramak çok mu zor

Arkadaşların dediği gibi ilçeye falan çok gidenler için iyi olur aslında