LS Eylül 2008

Hangi Fotografi Secersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    23
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: LS Eylül 2008

OnU® link=topic=6668.msg77461#msg77461 date=1222017764' Alıntı:
arkadaşlar ben bişi soracam bu oyunda yeni traktör biçerdöver ve pullukları nerden alıyoruz acaba?? (yama yüklüdür)...
Walla arkadasim bende o olayi pek cözemedim ama birazdan ustune cökerler burasi yeri degil diye :D ama SORUNLAR bölumunde bi konu acarsan daha iyi yardim alirsin burada sana yardim etmezler

OnU® link=topic=6668.msg77461#msg77461 date=1222017764' Alıntı:
arkadaşlar ben bişi soracam bu oyunda yeni traktör biçerdöver ve pullukları nerden alıyoruz acaba?? (yama yüklüdür)...
gerekli kodları gerekli yerlere yapıştırdığın zaman oyunda direk çıkıyor bu oyunda satın alma diye bir durum yok ayrıca
Bulduklu link=topic=6668.msg77537#msg77537 date=1222029028' Alıntı:
Walla arkadasim bende o olayi pek cözemedim ama birazdan ustune cökerler burasi yeri degil diye :D ama SORUNLAR bölumunde bi konu acarsan daha iyi yardim alirsin burada sana yardim etmezler
doğru söylüyorsun bulduklu çullanmak diğil de bizim senin ve diğer yönetici arkadaşların tek görevi forumun düzenini sağlamak ve temiz bir site oluşumunu devam ettirmektir bütün üye arkadaşlardan da bu hassasiyeti bekliyoruz ....

dennizs link=topic=6668.msg78031#msg78031 date=1222183530' Alıntı:
gerekli kodları gerekli yerlere yapıştırdığın zaman oyunda direk çıkıyor bu oyunda satın alma diye bir durum yok ayrıcadoğru söylüyorsun bulduklu çullanmak diğil de bizim senin ve diğer yönetici arkadaşların tek görevi forumun düzenini sağlamak ve temiz bir site oluşumunu devam ettirmektir bütün üye arkadaşlardan da bu hassasiyeti bekliyoruz ....
Sayman abi bazen uyeler yanlis yere konu ve msj aciyorlar bazi yönetici arkadaslar (mod.smod. vs) hemen uyeye sert cikisiyorlar örnek : arkadasim sen sorunlar bölumunu görmuyormusun... arkadasim sen ........ diye konu acmisssin resimler nerde... Aslinda daha guzel bi dille anlatabilirz...O zaman uye siteden sogumaz...Benim dusuncem bu

Bulduklu link=topic=6668.msg78527#msg78527 date=1222292428' Alıntı:
Sayman abi bazen uyeler yanlis yere konu ve msj aciyorlar bazi yönetici arkadaslar (mod.smod. vs) hemen uyeye sert cikisiyorlar örnek : arkadasim sen sorunlar bölumunu görmuyormusun... arkadasim sen ........ diye konu acmisssin resimler nerde... Aslinda daha guzel bi dille anlatabilirz...O zaman uye siteden sogumaz...Benim dusuncem bu
bencede çok haklısın daha düzgün davranılmalı

Böyle davranan yöneticiyi ihbar bölümünde söyleyebilirsin. Yada bize özel mesaj atabilirsin.

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=6668.msg78641#msg78641 date=1222348696' Alıntı:
Böyle davranan yöneticiyi ihbar bölümünde söyleyebilirsin. Yada bize özel mesaj atabilirsin.
aynı şekilde mustafa nın söylediği gibi özel msj ile belirtebilirsin admine şu hiç bir zaman unutulmamalıdır ki yöneticilerin üyelerden hiç bir üstünlüğü yok ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...