Hattat Holding’e 130 milyon euro kredi

Ynt: Hattat Holding’e 130 milyon euro kredi

selam arkadaşlar başta hepinizi saygı ile selamlıyorum memet hatat çalışkan bir iş adamı kredi alır traktörde yapar iş adamlarımızın yarısı hırsızlık yapıyorlar keşke şu kıravatlı hırsızlıktan vaz geçseler bizi avrupalının elinden kurtarsalar ama malesef hani derlerya huylu huyundan vaz geçmez bizimkilerde onun misali hatat,tın fabrikası çok büyük şu traktörleri biraz daha güzel yapsalar mükemel olur krediye gelince türkiye eski türkiye deyıl herkes borcunu ödemek zorundadır kaldiki bankalar iki misli teminat almasalar bu kadar kredi vermezler inşalah memleketimiz ve çiftçilerimiz için hayırlı olur

mustafagursacli link=topic=45133.msg427306#msg427306 date=1311180115' Alıntı:
kiminin sıfırı diğerinin 10 senelik makinası etmez abi....
haklısın katılıyorum... ok-*-s
fatih ödemişli link=topic=45133.msg427315#msg427315 date=1311182014' Alıntı:
2 yıla kadar pıyasada lıder olmasada 2 incı olur uretılen traktörlerı fıyat teknolojı kullanım rahatlıgı olarak objektıf kıyasladıgımızda hepsınden ıyı oldugunu göruruz yada ben gordum yada öle zannettım arazım cok olsa hattat a 110 maxı alırım 64 bıne kılımalı yok yok 64 e dıger markaların 60 lık 70lık ropslularını zor alıyo cıftçi ha ıkıncı elı dıye dıye zaten neyse bızde tt65 de var fırma fanatıklıgı gıbı derdımde olmaz
Tamam teknolojisi ve kullanım rahatlığı güzel...Ona lafımız yok ama tarlada bozulup kaldığında istersen otur sabaha kadar söv faydası olmaz...Ki bozulmasa bile bayırda bayılıp kaldığında yeterince söversin...

bir iki yıl içinde sonuçlar belliolur.hattatı çok inceledim.basit işçiliği çok fazla.yakından incelendğinde hata ve hatlar çok açık.yerli imalatlerda bu özellik çok hakim.çok basit işleri bile yapamışlar.ben çaresini buluyorsam onlar niye bulamıyorlar.buda tüketiciye saygısızlıktırrrrrrrrrr.....