ERKUNT AT ARABASINI ÇEKEMİYOR

Ynt: ERKUNT AT ARABASINI ÇEKEMİYOR

arkadaşlar burda birbirinizin kalbini kırmaya yada marka kötülemeye hiç gerek yok.böyle konular için birbirimizin kalbini kırmaya değmez.

ya arkadaşlar siz hiç karlı havada traktör kullanmadınızmı bilmezmi sinizki boş kafayla bile ufacık bi bayırdan çıkılmayacağını bizim burda bi 285 boş kafayla kaldı ama gayet normaldi çünki bi traktörün ve diğer araç ların en kötü düşmanı buzdur ama ondan önce bi erkunt servet80 4 ton yükle çıkmıştı ama oda zorla uğraşarak bide şoför çok önemli bu videodaki gibi olursa olmaz adam traktörünü kullanmaya kıyamıyor gibi bişi azcık bassa uğraşsa çıkardı

tüm somoncu yerim senin tümonu lan sen nesin ki traktörün adam olsun anca böyle olur zaten..erkunt tümo diyorsan aç da çekişme gör la..boşboğaz

arkadaşlar zemin kötü görüldüğü gibi...videoyu çekenlerin amacıda kötü akılları sıra erkuntu kötülüyecek allahın salakları...konuşmalardan belli olmuyor mu nasıl çiftçi oldukları...ayrıca tümosoncu kardeşimizin kusuruna bakmayın aklı ermez onun böyle işlere...baksanıza traktörünün ismini bile yazamamış... ' tümos(o)ncu '

kar yağdığında bizim evin önündeki hafif yokuşu çıkamadım.benden önceki geçen araçların izi buz gibi olmuş.ama ezilmemiş karlardan zor çıkmıştım.bu işler boş işler bırakın....

Arkadaşlar bu videoyu koyan arkadaş(arkadaş denmez) yani tümosan cı nickli üye ile mehmet_oztürk nickli üye aynı şahıstır.kendisini milliyetçi sanan kendisinde sanki fendt 936 vario tarktör bulunan bulunan köyün ağası zannediyor.Halbuki bu şahısın babasında 55-50 nt tümosan traktör var.Artık gerisini siz düşünün muhataba alınmayacak insanlarla boş vaktinizi geçirmeyin.Böyle insanlar milliyetçiliğin ne olduğunu bilmez insanın başına milliyetçi kesilirler.Teşekkür ederim.

bırakın beya bunu 8 yasındakı benım yegenım bıle ınanmadı cocuk karda traktör mu yurur dıyo yazıklar olsun ya hadı hepsını gectım at arabasında yukte var artı hepsını gectım karda buzda yurumek dahı zordur sız ne dıyosunuz y asacma sacma ıslerbunlar...

mehmet_ozturk link=topic=18236.msg180944#msg180944 date=1242926899' Alıntı:
türk markasını karalayanlatra yazıklar olsun ....
işte milliyetçiliğiniz bu kadar

milliyetçilik konusunda hassasım ... ozamn abı hıc traktor almasın kımse erkunt tumo alalım başak alalım..?? ki burda turk malına kımse bırsey demıyor... sadece traktorler arasında yaşanan atışmalar bunlar..konuyu buraya cekerek prim yapma derim ben.. teknolojık gelısmelere kapalı bır mıllıyetcılık ; asıl mıllıyetcılık anlayısının ne kadar kalıplaşmış oldugunu gosterır... kafa tası milliyetçiliği yapmayalım lutfen...

tümosoncu link=topic=18236.msg163080#msg163080 date=1236629600' Alıntı:
ne rakibi arkadaşım erkuntu bizde motor diye kullanan yok rakiplik derkende her zamna varım yer zaman mekan farketmiyor..
Rakipsiz Pehlivan Tümosan
Kardesım bu sıteye boyle vıdeo mu konuluyor yahu lınc ederler vallah seni ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

tumosannn link=topic=18236.msg774591#msg774591 date=1379190028' Alıntı:
Kardesım bu sıteye boyle vıdeo mu konuluyor yahu lınc ederler vallah seni ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

arada 4 yıl geçmiş yav adam piyasada bile yok o günden bu güne 57 konusu var adam demekki artık girmiyor...birde uğraşmayalım şu çeker le bu çekerle bir bilginiz var ise paylaşın geçin :)

şerefli1 link=topic=18236.msg774635#msg774635 date=1379195320' Alıntı:
arada 4 yıl geçmiş yav adam piyasada bile yok o günden bu güne 57 konusu var adam demekki artık girmiyor...birde uğraşmayalım şu çeker le bu çekerle bir bilginiz var ise paylaşın geçin :)
;D ;D