erkunt 80.4 interkol ve pompa ayarı

geçenlerde 300 saatlik bakımını yaptrdık erkunt 80.4ün usta interkol ve pompa ayarı yapalım dedi daha iyi çekişi olr dedi cezamız ne kadr diye sordum 1500 lira dedi

yaptran faln varmı bir yazsın ya memnunlarmı yakıt nasıl pompa ayarı yaptrmak için intrkol lazımmı ? :S :S :S :S :S

Ynt: erkunt 80.4 interkol ve pompa ayarı

fatih.337 link=topic=63345.msg711091#msg711091 date=1362088542' Alıntı:
geçenlerde 300 saatlik bakımını yaptrdık erkunt 80.4ün usta interkol ve pompa ayarı yapalım dedi daha iyi çekişi olr dedi cezamız ne kadr diye sordum 1500 lira dedi

yaptran faln varmı bir yazsın ya memnunlarmı yakıt nasıl pompa ayarı yaptrmak için intrkol lazımmı ? :S :S :S :S :S

allahtan ayar yapalım demiş yoksa 10 bine patlardı TL yi 500 tl ye bolup topluyorlar 3 usta 12 saat durmuyor bunlar baştan yapacak motoru herhalde :)

interkol un pompayla alakası yok ınterkol turbolu motorlara takılır dısarıdan alınan havayı sogutmada kullnılır motorun daha ıyıy bı yanma yapması ıcın turboya gelen havayı sogutur yanı ınterkolun pompayla hıc bır alakası yok ..pompa ayarına da 1500 almıssa kardes sen 1500 e burda sıfır pompa alırsın ;D

Bence Başlık yanlış yazılmış.Benim fikrim 80.4 e interkol takılıp pompa ayarı yapılması ile birlikte 1500 tl istemişler 80.4 lerde interkol yok bildiğim kadarı ile yoksa sadece ayar yapılmasına 1500 tl istemeleri uçuk bi rakam...

1500 intercooler fiyati pompa ayari pompaya ayar verip biraz daha mazot yaktirip cekisi arttirmak bayilmsyi azaltmaktir faydasi olacagi kanısındayım 80.3 lere intercooler takarak 4 hp guc kazandirdilar erkunt un sitesinde yaziyor zaten 80.3 79hp 80.4 75 hp gecen sene benim 80 t ye takacaklardi 1300 demisti sen pazarlik et biraz daha fiyati asagi cekebilir

valla banada dedi servis interkolor ve pompaya lda mı neymiş ondan takalım dedi traktörünü uçağa çevirelim dedi benim aklıma yattı olmazsa harman vadeli yaparsa makinayı olabilir

bu konuda yanlıs bılgılendırme var arkadasım.traktorun garantı kapsamındaysa eger zaten pompa ayarına ıscılıkte dahıl 1 kurus bıle odemessın.eger pompada bı sıkıntın varsa mecbur servıs yapmak zorunda.en ufak mıktarda bıle para ısterse sıkayet edersın.(bu arada sorun senden kaynaklanmassa eger.suclu degılsen yanı)ınterkol fıyatı bızım burada 1100 tl.dıe bılgım var.benım erkunt 400 saatte ben 2 ay once cekıs dusuk dıe servıse soyşedım oda pompayı sokup garantıye yolladı.4 gunde geldı.cok fark oldu.yakıtta ve cekıste.ıntercolse zaten orjınalde vardı..bıkurusta para odemedım.