erkunt 70 çift sıra silaj makinesi

Ynt: erkunt 70 çift sıra silaj makinesi

bende 2 sıralı fimaks var bunun performansı pek hoşuma gitmiyo bıçak sayısını azaltsak biraz gidişi hızlanırmı veya önerisi olan varmı traktör td95d

alim1903 link=topic=67010.msg760659#msg760659 date=1374611580' Alıntı:
bende 2 sıralı fimaks var bunun performansı pek hoşuma gitmiyo bıçak sayısını azaltsak biraz gidişi hızlanırmı veya önerisi olan varmı traktör td95d

çelmak daha ıyı sanırım :S

şişmdi bu motor 70lik makinada sıra bagımlı çift sıra çelmak gibi duruyor ama gerçekten böyle bişey warsa bi tane silaj makinasıda bana lazım bunun aynısından warmı ikinci el satan fln yada sıfırın hakkıdna bilgisi olan detaylı sonra motoru 2 tarlada elimize almayalım

SmhGwz link=topic=67010.msg770344#msg770344 date=1378195343' Alıntı:
şişmdi bu motor 70lik makinada sıra bagımlı çift sıra çelmak gibi duruyor ama gerçekten böyle bişey warsa bi tane silaj makinasıda bana lazım bunun aynısından warmı ikinci el satan fln yada sıfırın hakkıdna bilgisi olan detaylı sonra motoru 2 tarlada elimize almayalım
Bu makineler dışarıdan bakıldıgında düşük güç ihtiyacı gibi konularda mantıklı gibi duruyor ancak ben sürekli kullanan ve memnun olan ne gördüm nede duydum...

HassaN20 link=topic=67010.msg770347#msg770347 date=1378196334' Alıntı:
Bu makineler dışarıdan bakıldıgında düşük güç ihtiyacı gibi konularda mantıklı gibi duruyor ancak ben sürekli kullanan ve memnun olan ne gördüm nede duydum...
bencede bu gibiler biraz mantıksız gleiyor yani biz 2003 model çelmak (Şanjımanlı) makina war sürekli her yıl kendimize ve cevreye kullanıyoruz geçen yıl bıçakları değişrdik ve biçmeye halen devam ediyoruz aynı aletten bi tanede enişteme aldık ikinci el temiz suanda ikimzide çalışıyoruz sıkıntı açtıklarını görmedim kayışlı fimaksı yan köyden birisi dagıttıgını biliyorum hani böyle ufak motora uygun büyük iş yapacak makına olsa alalım yanı ama en az 100 hp gerekli oda bizi aşıyor bu zmndan sonra :D