bizim emektar duvara tırmanırken yakalandı

Ynt: bizim emektar duvara tırmanırken yakalandı

kobra47 link=topic=51518.msg522254#msg522254 date=1327736679' Alıntı:
bizim çocuklar traktör vitesteyken çalıştırmışlar ve traktör bu hele geldiktin sonra haberimiz oldu çok şükürkü çocuklara bir şey olmadı bide kimseye haber vermeden korkup kaçmışlar

Cana Gelmesin Bununla Geçmiş Olsun

Dqn link=topic=51518.msg525851#msg525851 date=1328048601' Alıntı:
Anket açayımmı ? Küçük viteste mi yoksa büyük viteste mi emniyetli olur diye şety*-*
küçük çünkü seri 2 ve daha büyük viteslerde kendiliğinden yekinirken çalışır ama küçük vitesde oynaması için volentin daha fazla dönmesi gerekir ve kolay kolay çalışmaz

geçmiş olsun ben hep viteste bırakıyorum çünkü boşa atmayınca marşa basmıyo :)

saimbal link=topic=51518.msg546831#msg546831 date=1330119118' Alıntı:
küçük çünkü seri 2 ve daha büyük viteslerde kendiliğinden yekinirken çalışır ama küçük vitesde oynaması için volentin daha fazla dönmesi gerekir ve kolay kolay çalışmaz

geçmiş olsun ben hep viteste bırakıyorum çünkü boşa atmayınca marşa basmıyo :)
sanırım eski traktörlerdemi öyledir neblim. bizimkinde tam tersi. küçük vitese takınca salıyo :D ama seri 4e takıncada salıyo :D

nh_fıat link=topic=51518.msg546847#msg546847 date=1330119873' Alıntı:
sanırım eski traktörlerdemi öyledir neblim. bizimkinde tam tersi. küçük vitese takınca salıyo :D ama seri 4e takıncada salıyo :D
bizim köyde adamın biri vakti zamanında sıfır ımt almış biraz eğimli tarlada seri bi viteste bırakmış sonra bu bi çlışmış :) hurra bi koşdurmaca ama nerde yakalıon düze cıkınca biraz yavaşlamıs kkuyunun dibinde tarla anı var oraya hızıyla vurunca stop etmiş dalga geççiyolar ımt kuyuya koştuydu garibim sıcaktn susamış die :)

saimbal link=topic=51518.msg546862#msg546862 date=1330120187' Alıntı:
bizim köyde adamın biri vakti zamanında sıfır ımt almış biraz eğimli tarlada seri bi viteste bırakmış sonra bu bi çlışmış :) hurra bi koşdurmaca ama nerde yakalıon düze cıkınca biraz yavaşlamıs kkuyunun dibinde tarla anı var oraya hızıyla vurunca stop etmiş dalga geççiyolar ımt kuyuya koştuydu garibim sıcaktn susamış die :)
Oda bişeymi ki yav.. Burda 480 in akü bitmiş. Rampaya kadar adam tek başına itmiş. Rampaya gelince bir ayağıyla debriyaja basmış ve itmiş traktör çalışmış 4. viteste gidiyormuş adamda arkasından koşuyormuş ;D zuha-*-s adam çatlamış sonunda tutmuş motoru zuha-*-s

saimbal link=topic=51518.msg546862#msg546862 date=1330120187' Alıntı:
hm.. bizde öle bi sorun yok olsaydı şimdiye kadar çoktan olmuştu :D
Dqn link=topic=51518.msg546866#msg546866 date=1330120331' Alıntı:
Oda bişeymi ki yav.. Burda 480 in akü bitmiş. Rampaya kadar adam tek başına itmiş. Rampaya gelince bir ayağıyla debriyaja basmış ve itmiş traktör çalışmış 4. viteste gidiyormuş adamda arkasından koşuyormuş ;D zuha-*-s adam çatlamış sonunda tutmuş motoru zuha-*-s
zuha-*-s zuha-*-s

Dqn link=topic=51518.msg546866#msg546866 date=1330120331' Alıntı:
el gazı çekili olaymış mokoko zuha-*-s zuha-*-s

Abi geçmiş olsun ALLAH korumuş ,
bende çocukken bizim 135 liği çalıştırdım ağaca tosladı kaldı babam gelir gelmez bana tokat geçirdi slk-*-s anam elinde zor aldı korktuğum yetmiyo gibi bide dayak yedim bidahada elimi bile sürmedim 6-7 yaşında bir şeydim aklıma zor geliyo dikkatli olmak lazım bu zamanın çocuklarıda traktöre bi hayli meraklı