bi online toplanip oynama yeri acsak

: bi online toplanip oynama yeri acsak

sonkral_40 link=topic=1416.msg12697#msg12697 date=1204046251' Alıntı:

Maalesef olmadı arkadaşım, Uğur ' la denedik olmadı. Bazen birbirimizin adını görüyoruz ama tıklayınca yukarda 'wrong'lu bi yazı çıkıyor, ağla ilgili bir terslik olduğunu anlatıyor ama herşeyi denedim çözemedim...

sonkral_40 link=topic=1416.msg12807#msg12807 date=1204188855' Alıntı:
kardes ben arkadasla denedim hamacide oo bi ayar verdi oyuna giriyodu kendi hamacideki ipini bana yazdirdi multiplayerdeki ip yazma bölümüne olduydu calistiydi

Onu bende denedim, ama sadece isimlerimiz gözüküyor o zaman girmedi bende. Gene denerim ama umudum yok.

Burada dediğin şeyi yaptım ama giremedim gene, bir gün sonra bir daha denedik şans eseri girebildim. Ondan sonra baya bir oynadık uğraştık hepsinde de girebildik oyunu. Öncelikle;
- Burada senin yap dediğin şeyi iki tarafta yapmalı.
- Oyunu kuran kişinin ismi çıkıyor, tıklıyorum. 'Loading' yazısı çıkıyor fakat oyuna girmiyor.
- Bu aslında girdiğinizin bir kanıtı, geri deyip makinenizi tekrar seçiyorsunuz, devam tuşuna basıyorsunuz. Oyuna girme süreci başlıyor.

arkadaşlar multiplayer oynamak için diğer bilgisayarında ekran kartının aynı olması gerekiyor yoksa çalışmıyor ben öyle olduğundan dolayı çalıştıramadımn üstelik internetten de oynamadım diğer bilgisayar da benim yanımdaydı

(-kangalli84-) link=topic=1416.msg29298#msg29298 date=1208974653' Alıntı:
arkadaşlar multiplayer oynamak için diğer bilgisayarında ekran kartının aynı olması gerekiyor yoksa çalışmıyor ben öyle olduğundan dolayı çalıştıramadımn üstelik internetten de oynamadım diğer bilgisayar da benim yanımdaydı
Alakası yok :D

Ynt: bi online toplanip oynama yeri acsak

online oynama burada anlatılmıştır....

Kod:
http://www.trakkulup.net/index.php/topic,961.0.html
buradan işlemleri takip edin ama önce hamaciyi kurmanız gerekiyor .....

Ynt: bi online toplanip oynama yeri acsak

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=1416.msg12681#msg12681 date=1204039559' Alıntı:
Bi deneyeyim, eğer olursa arkadaşım söz verdiğim gibi 25 rep vereceğim, kaldı ki çözümü bekleyen bir sürü arkadaş var, onlarda değerlendirektir.

dediğim oldumu abi girebildinmi
olmadı sen kur ben çiftliğine gireyim bir gün