antalya'daki meşhur perili ev

Ynt: antalya'daki meşhur perili ev

4-5 sene olmuştur sanırım eskişehirde bi polis memuru aklına nerden estiyse gece yarısı hamama gitmiş kasa başında duran kişiden fişi almış içeriye girince tuhaflığı fark etmiş ayaklar ters hemen kasa başındaki duran kişinin yanına gitmiş içerdekileirn ayakları ters demiş kasa başında duran benim gibimi demiş polis fark ettiğinde üzerinide giyinemeden tabana kuvvet. polisler gittiğinde adamın elbiseler içerde ama kapı kilitli üç harfliler düğün mü yapıyorlarmış ne polis hastahanelik oldu sonrada malesef kısa bi süre sonra hayatını kaybetti korkudan sanırım.

Ynt: antalya'daki meşhur perili ev

doğrudur gerçek şeyler bunlar çok şükür bizim buralarda öle şeyler yok ama ufakken beni gece rahatsız ederlerdi bir kaç kez uyandırdı fln ama yatır olayı falan yok hatta gözlerim karıncalaşıyordu zar zor görüyordum gece evi karanlık gölge gibi bişe vardı.
bi gecede abimi götürüyorlarmıştı ufakken ben dahada ufaktım pek hatırlamıyorm. da kapıya kadar çıkmış bnm ayakkabıları giymeye çalışmış giyemeynce uyanmış.
Freston link=topic=51541.msg523557#msg523557 date=1327860604' Alıntı:
Uğraşmayın arkadaşlar bu konularla bi konuda açıkladıydım tüm hazinelerin yerlerini bilen bi adam var tanıdık birine söyledi paragöz birine çok büyük hazine var fakat korunuyor birşeyler tarafından dedi adam o gece hemen kazma kürek arama aleti koptu gitti o gün bugündür haber yok.Karıştırmayın fazla
hatta benm konudaydı :D