ALMANYA daki kücük isletmemizden görüntüler...

Ynt: ALMANYA daki kücük isletmemizden görüntüler...

maygun10 link=topic=42895.msg392663#msg392663 date=1304320308' Alıntı:
Satocan tranbolinde sende zıplasan göbek falan kalmaz heralde.Bende mi alsam acaba.
Ayrıca armutlarda tatlı oluyormu .Güzel görünüyorda.
abi trampolinin ziplatma kapasitesi 150 yaziyo, ben 125 im ama nedense ziplatamiyo beni.)))burdan daha meyve yemek nasip olmadi. buraya bu sene gectik. ayni vakfin baska parselindeydik, hem günes görmüyordu hem ev kullanissizdi hemde kücüktü. burda armut, kayisi, visne ve elmamiz var.bakalim nasil olacaklar...

rahimavci link=topic=42895.msg392674#msg392674 date=1304321276' Alıntı:
satılmış abi bizi almanyaya götür alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s
buyur gel rahmi gardas. o zamanda dediydim simdide diyom. almanyada isi olan tüm trakkulup üyelerini agirlamakdan mutluluk duyarim...

Mahzen link=topic=42895.msg392904#msg392904 date=1304353834' Alıntı:
abi sen sivasta değilmiydin hiç bilmiyordum almanyada filan olduğunu :D bahçe 10 numara ama
saolasin gardas. maglesef almanyadayim.((( yazik bana yaw... Bahce mecburen güzel olacak yoksa yönetimden gelip ne lan buranin hali diyip kulagini cekiyolar.))))

satocan58 link=topic=42895.msg392892#msg392892 date=1304352980' Alıntı:
buyur gel rahmi gardas. o zamanda dediydim simdide diyom. almanyada isi olan tüm trakkulup üyelerini agirlamakdan mutluluk duyarim...

sagol abi keşke gelebilecek olsam ilk seni bulurum emin ol :)
sagol varol

Ankara ' da da var bu tip hobi bahçeleri. Emekliler, hafta sonu zaman geçirmek isteyen ve bu tip işleri sevenler için ideal şeyler. Bir ara ben de merak sarmıştım ama bahçede buğday, arpa falan yetiştiremeyeceğim ve bağcılık bostancılık gibi şeyler de bana göre olmadığı için vazgeçtim :D
Gayet şirin bir bahçe olmuş. Çocukların da ne kadar eğlendiği belli oluyor. Paylaşım için teşekkürler.

Holland link=topic=42895.msg393054#msg393054 date=1304365989' Alıntı:
Ankara ' da da var bu tip hobi bahçeleri. Emekliler, hafta sonu zaman geçirmek isteyen ve bu tip işleri sevenler için ideal şeyler. Bir ara ben de merak sarmıştım ama bahçede buğday, arpa falan yetiştiremeyeceğim ve bağcılık bostancılık gibi şeyler de bana göre olmadığı için vazgeçtim :D
Gayet şirin bir bahçe olmuş. Çocukların da ne kadar eğlendiği belli oluyor. Paylaşım için teşekkürler.

konyadada var kardeşim 20-30 m2 yer veriyorlar yıllık 30 tl mi 50 tl mi ne kiralıyorsun yanlız iç düzenlemeleri belediye belirliyor ne derse yapmak zorundasın ( örnek kulube belirli standartlar dogrultusunda kendin yapıyorsun )

balık tutmak icin vize alıyorum az kaldı geliyorum :D lale ekilen yer uzakmı sana gardaşım köylümün biri ekiyor oraya hollandalı bi ortagı var almanyada veriyolarmış demişlerdi ozaman hobi bahcelerine vercez diye ama burası ama hollanda neresi bilmem artık

http://www.istecumra.net/cumra/genel/cumra-da-lale.html buda konya lalesi

http://www.turkiyesel.com/fidanlik-teknigi-ve-agac-uretimi/6866-cumranin-lale-tarlalari.html almanların hobi bahcesi varsa türkiyeninde hobi tarlaları var :D

rahimavci link=topic=42895.msg393203#msg393203 date=1304403948' Alıntı:
konyadada var kardeşim 20-30 m2 yer veriyorlar yıllık 30 tl mi 50 tl mi ne kiralıyorsun yanlız iç düzenlemeleri belediye belirliyor ne derse yapmak zorundasın ( örnek kulube belirli standartlar dogrultusunda kendin yapıyorsun )
Burdada öyle rahim, hersey yerli yerinde olmali, evlerin hepsi birbirine benzemeli, hayvan beslemek yasak....
dolcevita link=topic=42895.msg393207#msg393207 date=1304404785' Alıntı:
balık tutmak icin vize alıyorum az kaldı geliyorum :D lale ekilen yer uzakmı sana gardaşım köylümün biri ekiyor oraya hollandalı bi ortagı var almanyada veriyolarmış demişlerdi ozaman hobi bahcelerine vercez diye ama burası ama hollanda neresi bilmem artık

http://www.istecumra.net/cumra/genel/cumra-da-lale.html buda konya lalesi

http://www.turkiyesel.com/fidanlik-teknigi-ve-agac-uretimi/6866-cumranin-lale-tarlalari.html almanların hobi bahcesi varsa türkiyeninde hobi tarlaları var :D
Lale hollandada gardas, ama gelirsen orayada giderik...

satocan58 link=topic=42895.msg393389#msg393389 date=1304432291' Alıntı:
Burdada öyle rahim, hersey yerli yerinde olmali, evlerin hepsi birbirine benzemeli, hayvan beslemek yasak....Lale hollandada gardas, ama gelirsen orayada giderik...

bu dünyada cenneti yaşıyorlar demi