2019 traktör satiş rakamları

8053 steyr, iyi bi motordur, yaş itibariyle daha gençtir yakıt olarakta gayet idealdir parçası ucuzdur, 8073 ikinci traktör olarak kullandım kokluyor maxotu.
Fuat abi 4 5 sene önce 35 lik parasına bi 768 steyr aldık mis gibi her işi yapıyo modelini tam bilmiyorum ama o yaştaki traktörde 8 ileri 8 geri vites var hidrolik direksiyon var .

steyr 8073 ile 300 dekar arazi işledik yazları da sürekli Saimm balya makinesine koştuk. Sezonda 70-80bin balya bağladığını bilirim muadil fiatlara mflere göre 2/3 mazot yakardı %20 fazla iş yapardı. 80liklerin yarısı yakardı balyada aynı işi yapardı. Değeri bilinmeyen bir traktör biz çok ekmeğini yedik.

ithalatçı firma radyatörü çalardı iyi bi radyatör takıp pervaneyi kanat sayısı yüksek plastik bir pervane işe değiştirince Adanada 45+ derece sıcakta 1500 balya bağlardı o koca telli saimm balya makinesi traktörü 5k dk durdurmazdık o derece.

Yani çok yoğun iş yaptırmayacaksanız 240la falan uğraşmayın steyr yolda da daha hızlı 90-92 model senkromeç ve orjinal hidrolik direksiyonlu olanlar kendi klasmanında bence Trdeki en iyi traktörlerdi. Bi işte şanzıman sesi baş ağrıtır. Balya makinesine de koşsan büyük motor aratmaz tavında işlersen 500 dekar arazi bile işletir

Fiat , New Holland A50 düşün derim, motoru bildiğin 55-56 . Seri vitesleri müthiş hızlı, 4. Vitesi 2500 gazda 36 km yapıyor. Seyir esnasında 10 gazla , td65 in 17-18 gaz hızıni bulur.
Bazı modelleri Hid. direksiyon yok, bakarsan dikkat et, 2000 model 30-35 bin arasında fiyatları.
Benim İngiliz 148'de Sürat Dişlisi Var 21 devirde 45 km/h hız yapıyor 26 devirde 50 km/h görüyor [emoji1]

Pazarlık edelimde hem ihtiyactan satılık diyosun hem keyfi diyorsun boşver ben başka bakayım [emoji846]
Benim için çok sorun değil bir yere ödemem var daire aldım krediye girmek istemiyorum eğer satılmaz kredi çekeceğim faizler yüksek olduğu için bulaşmak istemiyorum biraz bir küsürat kaldı onu tamamlamak için ama emin olun tam size uygun bir traktör hız dişlisi olduğu için yolda bire bir yakıt tüketimde çok az hesabınıza uyarsa satayım tek masrafı boya
IMG_20200131_110745_897.jpg

Benim için çok sorun değil bir yere ödemem var daire aldım krediye girmek istemiyorum eğer satılmaz kredi çekeceğim faizler yüksek olduğu için bulaşmak istemiyorum biraz bir küsürat kaldı onu tamamlamak için ama emin olun tam size uygun bir traktör hız dişlisi olduğu için yolda bire bir yakıt tüketimde çok az hesabınıza uyarsa satayım tek masrafı boyaEkli dosyayı görüntüle 44719
Bu traktör kaç modeldi birde gövdesinin daha yakın resmi yok mu kaç lira Cemal

Türk Traktör'ün Aralık ayında geçen yılın aynı ayına göre toplam satışları %51,1 arttı.

Türk Traktör'ün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, yerel satışlar bin 243 adet, yurt dışı satışlar bin 348 adet olmak üzere toplam satışlar 2 bin 519 oldu.
Geçen yıl aynı ayda yerel satışlar 595 adet, yurt dışı satışlar bin 72 adet olmak üzere toplam satışlar bin 667 adet seviyesindeydi.
Aynı ayda üretim adedi 2 bin 385 adet oldu.

Türk Traktör'ün Aralık ayında geçen yılın aynı ayına göre toplam satışları %51,1 arttı.

Türk Traktör'ün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, yerel satışlar bin 243 adet, yurt dışı satışlar bin 348 adet olmak üzere toplam satışlar 2 bin 519 oldu.
Geçen yıl aynı ayda yerel satışlar 595 adet, yurt dışı satışlar bin 72 adet olmak üzere toplam satışlar bin 667 adet seviyesindeydi.
Aynı ayda üretim adedi 2 bin 385 adet oldu.
Diğer markalar hakkında bilginiz var mı ?

Fiyatlar her gecen gün artıyor özellikle mf 135 240 tarzı çiftcileğe hobi amacli başlaya 135 alanlar az yakar çok kacar arza acmaz masrafsız oldugu icin favori ilanlarım i haftada tamamı fiyat yüklseltii
Yaza 30 u gecen 135 olur bunlari buraya koyuyorum yazin tekrar bakarizEkli dosyayı görüntüle 44999Ekli dosyayı görüntüle 45000Ekli dosyayı görüntüle 45001
Favoriye alma bence abi. Favori gördükçe yükseltiyorlardır