2017 Tigem Gebe Düve Satışı

Benim gibi gebe düve arayışı içinde olan arkadaşlara faydası olması açısından yazıyorum. Maalesef Tigem'in simental ve montofon düve satışı bu dönem için yok. Karacabey çiftliğinde siyah alaca (holstein) satışı var. 3-5 aylık gebe fiyatı 9300 artı KDV, 5-8 aylık gebe fiyatı 9600 artı KDV.

Bu arada saf ırk montofon düve satışı yapan bildiğiniz çiftlik var mıdır? Varsa nerede ve fiyat durumu nasıl?

• Beğen
Tepkiler: cimeli68
Benim gibi gebe düve arayışı içinde olan arkadaşlara faydası olması açısından yazıyorum. Maalesef Tigem'in simental ve montofon düve satışı bu dönem için yok. Karacabey çiftliğinde siyah alaca (holstein) satışı var. 3-5 aylık gebe fiyatı 9300 artı KDV, 5-8 aylık gebe fiyatı 9600 artı KDV.

Bu arada saf ırk montofon düve satışı yapan bildiğiniz çiftlik var mıdır? Varsa nerede ve fiyat durumu nasıl?

http://www.tigem.gov.tr/Isletmeler.aspx

Damızlık Satışı Yapılan İşletmeler

SİYAH-ALACA (Ceylanpınar, Çukurova, Dalaman,
Karacabey, Koçaş, Polatlı, Türkgeldi Tarım İşletmeleri)

ESMER (Altınova, Anadolu, Sultansuyu, Gözlü Tarım İşletmeleri)

JERSEY (Gökhöyük Tarım İşletmesi)

SİMENTAL (Ceylanpınar, Karacabey, Gözlü Tarım İşletmeleri)

• Beğen
Tepkiler: alialtan
http://www.tigem.gov.tr/Isletmeler.aspx

Damızlık Satışı Yapılan İşletmeler

SİYAH-ALACA (Ceylanpınar, Çukurova, Dalaman,
Karacabey, Koçaş, Polatlı, Türkgeldi Tarım İşletmeleri)

ESMER (Altınova, Anadolu, Sultansuyu, Gözlü Tarım İşletmeleri)

JERSEY (Gökhöyük Tarım İşletmesi)

SİMENTAL (Ceylanpınar, Karacabey, Gözlü Tarım İşletmeleri)

Liste bu şekilde ama yalnızca siyah alaca satışı var. Diğerlerinin bu dönem satışı yok.

Tigem tasilatlara basladi jerse gebe duve 0 ve 3 7.bin tl ,3 ve 6 7.200 , 6 ve 8 7.560 tl olarak satisda bende iki adetet jerse alcam cikdi diyer irklardan bilgim yok bassvuru sonrasi onay aliyosan sinirli sayida duve satisa sunuluyor
Simantel de corum mecit özünde bir abi bos duve satisi yapiyodu yapan larada yonlenldiriyor yoksa isdenirse kendisine sorarim numarasini yazarim