1996 Yılında üretilmiş.

New holland ın L serisi zamanına gore iyi guzel ve donanımlı traktör.kullanışlık görsel tasarımıyla kullanıcısına işini keyifle yaptırabilecek bi traktör.TTF o yıllarda kırmızı kaput 56-66 gibi serilerini üretiyordu,bunlarda L seriler kadar olmasada zamanına gore kullanışlı traktörlerdi.Ama gel gelelim L veya TL serisini TTF ye bırakmazlardı bırakmadılarda.o zamanının en iyi kombinasyonundaki yraktorlerinden.o yuzden buraya td serisi duştu.yinede şuan için bazı aşamaları aştık.td ler veya jxler birçok ülkeye ihraç ediliyor.gelişmekte olan bir ülkeyiz gelişmiş ülke standartlarıyla kıyaslandığımızda o gunlere kıyasla yine belirli aşamalar katettik.hersey belirli bir birikimle zamanla üst üste konuldukça oluyor.Sanayi devrimi başladığında teknolojiden uzaktık.ancak luan belirli standartlara sahip traktor,otomobil teksik ürübleri vs sanayi ürünleri üretebiliyorz ve daha da guzel şeyler üreteceğimize eminim

TTF müşterisi çkksa 411 415 450 serilerini mavi kaporta takıp TÜRK çiftçisi ne satacaklar.nerde kaldı teknoloji ve mantık.ben bunu üretirim türk çiftçisi de bunu satın alır.yok efendim o şekilde olmayacak yavaş yavaş da olsa TÜRK çiftçisinin bu kalıplaşmış pazar stratejisi ni imkanlar dahilinde küçük bütçelerle de olsa değiştireceğiz.belki biraz zaman alacak ama değişecek.

TTF müşterisi çkksa 411 415 450 serilerini mavi kaporta takıp TÜRK çiftçisi ne satacaklar.nerde kaldı teknoloji ve mantık.ben bunu üretirim türk çiftçisi de bunu satın alır.yok efendim o şekilde olmayacak yavaş yavaş da olsa TÜRK çiftçisinin bu kalıplaşmış pazar stratejisi ni imkanlar dahilinde küçük bütçelerle de olsa değiştireceğiz.belki biraz zaman alacak ama değişecek.
Bizim burda çiftçimizin almama sebeplerinden biri kulaktan dolma işlerle hareket etmesi. Sanayide usta anlamıyor yeni teknolojiden aç kalmasın diye alma o yaramaz diyor. Köyde kahvede birbirine alma yaramaz elektronik o mekanik al arıza yapmaz diyor. 145 verip onu bugünün teknolojisini almayan adam gidip 120 verip 80 yıl önceki teknolojide traktör alıyor. Sorun sendeyse seni kazıklayan çok olur. Hala tümosan alıyor millet 100 yıl geri. Alma bakalım nasıl gelişiyor.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sattı zamaninda tt 55 lerin 540 lardan farkı ne ki

• Beğen
Tepkiler: Alexander