Yeni gelen Case traktörlerdeki analog gösterge sorunu

Basit bir gösterge paneli için bile çip kalmamış haberiniz olsun, yeni teslim edilen traktörlere eski tip analog gösterge takmışlar, km. içinde göğüsü delip yuvarlak bir gösterge takmışlar, ruhsat işleminden sonra fark ettim bu olayı ve bu traktörü alamayacağımı belirttim.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Basit bir gösterge paneli için bile çip kalmamış haberiniz olsun, yeni teslim edilen traktörlere eski tip analog gösterge takmışlar, km. içinde göğüsü delip yuvarlak bir gösterge takmışlar, ruhsat işleminden sonra fark ettim bu olayı ve bu traktörü alamayacağımı belirttim.
Kabul ettiler mi peki ? Traktörü ne zaman almıştınız

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin

Ocak ayında göstergeyi dijital ekran ile değiştirecekler, hoş dijital ekran olsa ne olacak ki, kuyruk milinin anlık devrini göstermiyor, yıllarca tofaş şahin satan zihniyet şimdide traktör satıyor.

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK
Arkadaşlar ben mart ayında 2 adet td 110 traktör almıştım.Halen gelmedi,bizim aldığımız zaman ekranlar dijitaldi şuan üretim durduğu için analog geliyor.Birisinin analog gelmesini kabul ettim diğer traktörün dijital olmasını istiyorum fakat dijitalin 1 sene sonra anca üretilebileceğini ve bu yüzden fiyatın farklı olacağını söylediler.Sizce kabul etmelimiyim yada ne yapmalıyım.
Dijital için aldığım fiyattan yüzde 7 fark istiyorlar.

Arkadaşlar ben mart ayında 2 adet td 110 traktör almıştım.Halen gelmedi,bizim aldığımız zaman ekranlar dijitaldi şuan üretim durduğu için analog geliyor.Birisinin analog gelmesini kabul ettim diğer traktörün dijital olmasını istiyorum fakat dijitalin 1 sene sonra anca üretilebileceğini ve bu yüzden fiyatın farklı olacağını söylediler.Sizce kabul etmelimiyim yada ne yapmalıyım.
Senin iş tam yılan hikayesine ďonmüş %7 fark en az 25 bin tl az bi para değil

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32
Vazgeç ödeme yaptıysan bugunki deger üzerinden ödemeni iade al

Bilsem ki vazgeçince bugünkü değer üzerinden iade alacaksın vazgeç derim.
Aslında bu işi mahkemeye de taşıyabilirsin ama uğraştırır.
Kullanım açısından dijital çok fark olmayacaksa analog al ama dijital gösterge üretilince ekran değişim yapılabilirmi bi sor

Senin iş tam yılan hikayesine ďonmüş %7 fark en az 25 bin tl az bi para değil
Bu hafta 1 traktörü getireceklerine söz verdiler gerçi kaç kere söz verdiler.
Vazgeç ödeme yaptıysan bugunki deger üzerinden ödemeni iade al
Abi ödeme yapmadım ama o gün için başka yerden alsam o günki fiyat düşüktü düşük fiyattan alıyordum.Büyük zarara uğrattılar bizi.
Bilsem ki vazgeçince bugünkü değer üzerinden iade alacaksın vazgeç derim.
Aslında bu işi mahkemeye de taşıyabilirsin ama uğraştırır.
Kullanım açısından dijital çok fark olmayacaksa analog al ama dijital gösterge üretilince ekran değişim yapılabilirmi bi sor
Valla Yunus böyle bi bayi olamaz full anlaşmışlar yalan konuşuyolar.Ben aldığım da dijital ekrandı bunların geciktirmesinin ceremesini ben niye çekeyim.

Bugün bayiye gittim bayağa tartıştım hafta içinde gelecek diye söz verdiler.Çok traktör satıyolar müşteri giderse gitsin havasındalar.

Bu hafta traktör gelmesin dükkanımız yol kenarında branda asacam vallahi.Facebook gruplarında tüm ifşa edicem,bugün çok sinirlendim.
Aslında trakkulup çok büyük bir oluşum böyle sıkıntılarımızda arkamızda duran bi yönetim olsa çok farklı oluruz.Trakkulubun bi new holland satış müdürüne ulaşması çok zor olmasa gerek bu konuda da yönetime sitem ediyorum.

Bu hafta 1 traktörü getireceklerine söz verdiler gerçi kaç kere söz verdiler.

Abi ödeme yapmadım ama o gün için başka yerden alsam o günki fiyat düşüktü düşük fiyattan alıyordum.Büyük zarara uğrattılar bizi.

Valla Yunus böyle bi bayi olamaz full anlaşmışlar yalan konuşuyolar.Ben aldığım da dijital ekrandı bunların geciktirmesinin ceremesini ben niye çekeyim.

Bugün bayiye gittim bayağa tartıştım hafta içinde gelecek diye söz verdiler.Çok traktör satıyolar müşteri giderse gitsin havasındalar.

Bu hafta traktör gelmesin dükkanımız yol kenarında branda asacam vallahi.Facebook gruplarında tüm ifşa edicem,bugün çok sinirlendim.
Aslında trakkulup çok büyük bir oluşum böyle sıkıntılarımızda arkamızda duran bi yönetim olsa çok farklı oluruz.Trakkulubun bi new holland satış müdürüne ulaşması çok zor olmasa gerek bu konuda da yönetime sitem ediyorum.
Zararın neresinden dönersen kardır uzme canını

• Beğen
Tepkiler: Ahmet0692

Hayırlısı olsun abi.
Traktörler gelse sırf kötü reklam için başka markayla sıfır traktörleri takasa girecem. Adam sıfır traktörleri verdi deyip reklam yapsınlar zarar falan bu saatten sonra umrumda değil.
Başak traktör fabrikasının bahçesinde, bin traktör bekliyor.
Bakalit kaporta gelince takacaklar.
Tedarik zinciri, hastalıktan dolayı biraz yavaş ilerliyor.