Td 65 cift ceker 3 silindir almak istiyorum kullananlar bilgi verebilir mi?

65 traktör içinde alinacak tek motor nhnin 3 silindir motorudur hatta ayni motor tier 3b ve tier 4 de 291 nm tork ve ve %47tork rezervi ile yurt disina gonderiliyor ve nisan 2021 de ic piyasaya sunulacak emsalsiz olacagi kesin

Yeni çıkacak motorda enjeksiyon sisteminde değişiklik var mı acaba broşürde yazmıyor diğer bi sorumda tork u nasıl artırmışlar?

IMG_6122.JPG

2018 de sirabagimsiz makineyi alirken
3 silindir motor bunu ceviremez
100 dekar sonra motoru kucaklarsin
buyuk tarlaya girince siranin basini goremezsin yakarsin motoru vs vs bir dunya sey anlattilar ben alayim makineyi cevirmezse bakariz dedim

3 sezon oldu her sezon ortalama 700-800 dekar yer bictim cok sukur ne debriyaj (ps) degisti ne hararet yapti nede ortada birakti

Ya bilmiyorum, şu traktörleri tartışmak bazen acizlik oluyor. Sanki tarımda tek sorun: TD'nin freni, JD'nin Hinti ya da Uzelin olmayaşı. Bunlar gerçekten çok saçma geliyor. Tarımın kimyasını tartışmalıyız. Hatta bazen diyorum ki, Trakklup diye bir çiftçi formu olur mu? Tarımla ilgili bir isim olmalı. Herşey traktörden ibaret değil.
Sana katılıyorum. AgriClup olsun global olsun.isim değiştirilebilir. Trakklup hep motor sevdasından.

Ya bilmiyorum, şu traktörleri tartışmak bazen acizlik oluyor. Sanki tarımda tek sorun: TD'nin freni, JD'nin Hinti ya da Uzelin olmayaşı. Bunlar gerçekten çok saçma geliyor. Tarımın kimyasını tartışmalıyız. Hatta bazen diyorum ki, Trakklup diye bir çiftçi formu olur mu? Tarımla ilgili bir isim olmalı. Herşey traktörden ibaret değil.
Sana katılıyorum. AgriClup olsun global olsun.isim değiştirilebilir. Trakklup hep motor sevdasından.