Tarladan meyve sebze satışı

Web sitesini kurduk sipariş geldi siparişi yapan kişi iyzico ile ödemeyide yaptı sorun şu kargoyu kendimiz teslim ettik ama adam çıkıp derse kargoyu biz verdigimiz halde tarafımıza ulaşmadı ne yapılcak ?
Kanıt olarak fatura kestik diyelim faturaya kimler imza atar ? Alan kurum imza atarmı ? Bu kanıt olarak gösterilebilirmi

Web sitesini kurduk sipariş geldi siparişi yapan kişi iyzico ile ödemeyide yaptı sorun şu kargoyu kendimiz teslim ettik ama adam çıkıp derse kargoyu biz verdigimiz halde tarafımıza ulaşmadı ne yapılcak ?
Kanıt olarak fatura kestik diyelim faturaya kimler imza atar ? Alan kurum imza atarmı ? Bu kanıt olarak gösterilebilirmi
Kargo etiketinin görselini saklayın. Kargonun 3 kişilere teslim edilmesi biraz zor alıcının telefon numarasını mutlaka kargo firmasına doğru verin onay kodu olmadan kargo firması müşteriye kargoyu teslim edemez.

il de kendim dağıtım yapacağım yani kargo şirketi olmayacak ozaman nasıl verildigine dair kanıtlayabilirim fatura geçerlimidir?
Küçük bı teslim tutanağı bastırın iki nüsha olsun 1 nüshası sizde kalsın diğer nüshasını teslim ettiğiniz kişiye verin teslim edilen ürünleri miktarlarıni yazın teslim alan kişi adını t.c ve numarasını yazıp imzalasin

• Beğen
Tepkiler: mgora ve Ambar
Yenikentli yazmış , Tc no herkes vermek istemeyebilir , isim soyad yeterli bence.
Bir de çok hacimli mallar değilse, ticarette risk vardır ama ihmal edilir , iyi insanlar çuğunluktadır -sadece sessizlerdir.
Riskler sizi yolunuzdan döndürmesin , arada 3-5 çürük çıksada 1000 iyi çıkar , diğerlerini elersiniz-toplamda artıda olursunuz..
Birde ticaret yapan bir kardeşiniz olarak , para kazanmadan iş yapmayın , belli bir kitle hep memnuniyetsizdir ve para kazandırmaz onları eleyin.
Biz mesela öyle yapıyoruz , eskiye göre ciromuz epey fazla ve karmaşa-gürültü yok.
Bu arada çiftçi kardeşler , ben olsam iş yerleri ve çocuklara yönelik sağlıklı , kolay yenen atıştırmalıklara kafa yorardım.Ciddi bir açık var bu alanda.
İş yerleri için kolay yenen -taşınan , besleyici.
Çocuklar için yine benzer ve sağlıklı.